La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1759 Culés

39

@KamQiX widzisz po prostu fuksa mieliśmy :P



0

@IronSanHybrid Cóż tu powiedzieć. Od jakiegoś czasu gramy straszny piach na wyjazdach. Nawet z Leganes był problem. Więc Napoli faktycznie lepiej wyglądało, ale na szczęście był Mats. Zobaczymy co Artur napisze po rewanżu. Pewnie nic...

39

@IronSanHybrid Ciekawe czy napisałby, że Barca była lepsza, gdyby wszystko wyglądało odwrotnie i to Barca tylko by się broniła, a Napoli grałoby atakiem pozycyjnym z takim posiadaniem piłki. Wynik oczywiście ten sam.

13

@blaugrana_36 będzie tak jak w komentarzu MILIK !!!!!!! AREK !!!!! MILIK !!! ciśnienie mi skacze, patrzę, a ten piłę dotknął w okolicy koła środkowego... Griez strzela gola.... ach... niestety bez spalonego :/

2

@KamQiX Nie, napisałby, że Napoli zdominowało hehe wielką hehe Barcę i tylko pech zabrał im zwycięstwo ! Grande Napoli, Grande Pietro, Grande Arkadiuszo ! :P

4

@blaugrana_36 wyglądało lepiej w czym?
Dwie groźne akcję po dwóch karygodnych błędach naszych zawodników, a tak to cały mecz się bronili

Jak mnie to denerwuje, że każda drużyna, która zagra antyfutbol przeciwko Barcelonie i osiągnie korzystny wynik, jest później gloryfikowana i jest gadanie, że zasłużenie itp.

0

@mrboom W pierwszej połowie nie na wiele Barcie pozwolili i tyle. Chyba widziałeś mecz?

0

@blaugrana_36 i to samo można powiedzieć o Barcelonie, ale to Barca słabo, a Napoli dobrze zagrało :)

konto usunięte

1

@IronSanHybrid Skladnia i te buzki jak 15-tka po zrobieniu sobie hybryd.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?