- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1759 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1759 Culés
39
@KamQiX widzisz po prostu fuksa mieliśmy :P
0
@IronSanHybrid Cóż tu powiedzieć. Od jakiegoś czasu gramy straszny piach na wyjazdach. Nawet z Leganes był problem. Więc Napoli faktycznie lepiej wyglądało, ale na szczęście był Mats. Zobaczymy co Artur napisze po rewanżu. Pewnie nic...
39
@IronSanHybrid Ciekawe czy napisałby, że Barca była lepsza, gdyby wszystko wyglądało odwrotnie i to Barca tylko by się broniła, a Napoli grałoby atakiem pozycyjnym z takim posiadaniem piłki. Wynik oczywiście ten sam.
13
@blaugrana_36 będzie tak jak w komentarzu MILIK !!!!!!! AREK !!!!! MILIK !!! ciśnienie mi skacze, patrzę, a ten piłę dotknął w okolicy koła środkowego... Griez strzela gola.... ach... niestety bez spalonego :/
2
@KamQiX Nie, napisałby, że Napoli zdominowało hehe wielką hehe Barcę i tylko pech zabrał im zwycięstwo ! Grande Napoli, Grande Pietro, Grande Arkadiuszo ! :P
4
@blaugrana_36 wyglądało lepiej w czym?
Dwie groźne akcję po dwóch karygodnych błędach naszych zawodników, a tak to cały mecz się bronili
Jak mnie to denerwuje, że każda drużyna, która zagra antyfutbol przeciwko Barcelonie i osiągnie korzystny wynik, jest później gloryfikowana i jest gadanie, że zasłużenie itp.
0
@mrboom W pierwszej połowie nie na wiele Barcie pozwolili i tyle. Chyba widziałeś mecz?
0
@blaugrana_36 i to samo można powiedzieć o Barcelonie, ale to Barca słabo, a Napoli dobrze zagrało :)
1
@IronSanHybrid Skladnia i te buzki jak 15-tka po zrobieniu sobie hybryd.