- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1430 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1430 Culés
7
Jak Liverpool jeszcze z Suarezem w składzie walczył o mistrzostwo Anglii to praktycznie nie widziałem tutaj użytkowników którzy by nie byli za nimi (wiadomo jakies wyjatki byly, ale to bardzo maly %).
Pozniej jak Klopp objal klub również prawie kazdy Liverpool Liverpool. Jak zniszczyli nas w półfinale LM to nagle 3/4 La Rambli nie lubilo Liverpoolu od zawsze :D
Nie znosicie ich za to ze nas ograli? Spoko, macie takie prawo, ale za przeproszeniem przestańcie pie*dolic jeden z drugim ze od zawsze Liverpoolu nie lubicie bo to jest najbardziej żałosne.
0
@bixmix Nie, ja ich nie znoszę od zawsze. Podobnie jak innych angielskich drużyn. Porażka na Anfield nie ma znaczenia.
0
@bixmix hah, widzisz, wychodzi nawet ze jakby Liverpool mial grac w finale LM z Realem teraz, to kibice Barcelony zakladali by biale koszulki xD A to byloby cos nieslychanego wrecz!
1
@YoNoEntiendoNada Śmiała teza.
0
@YoNoEntiendoNada ja się przyznam że w finale Real - Liverpool byłem za Realem. Czyli jak widać bardzo nie lubiłem Liverpoolu jeszcze przed tym jak nas zlali.
0
@YoNoEntiendoNada Ja tam byłbym znowu za LFC ;)
Liczę ze City zadba o zakończenie przygody Realu z pucharami.
3
@SuperVegeta Jesteś kibicem Barcy przede wszystkim tak?
Nie to ze lubisz np. Man Utd bardziej niz Barce? Barca nr. 1 zgadza sie?
I bardziej nie lubisz Liverpoolu od śmiertelnego wroga Barcy czyli Realu?
Nawet nie potrafie sobie w glowie wytłumaczyć co Toba kieruje :D
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bixmix Czy ktoś kto jest największym wrogiem mojej ukochanej(Barcelony) musi być jednocześnie moim. Ja też chce mieć swojego największego wroga :)
0
@Tomo_95 No tak to zwykle wyglada. Dziwne żebyś lubil Real bedac kibicem Barcy albo zeby Real byl Ci obojętny :P