- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1547 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1547 Culés
1
https://www.transfermarkt.pl/1-bundesliga/ewigetorschuetzen/wettbewerb/L1
https://www.transfermarkt.pl/dfb-pokal/ewigetorschuetzenliste/pokalwettbewerb/DFB
Raczej już można zacząć mówić że Lewandowski to 2 największy piłkarz w Historii całej Bundesligi...
Polski Geniusz na stałe zapisał się w Historię Futbolu Niemieckiego.
Czapki z głów...
0
@FC1899Barca Lewandowski większym piłkarzem niz Franz?
1
@FC1899Barca
Jeśli pominąć bramkarzy, obrońców i pomocników to tak. Ale jeśli ich nie pomijać, to nie byłbym taki pochopny
0
@Avada Kedavra Jak popatrzysz na ilość bramek, asyst, liczbę wygranych Lig i Pucharów to tak. Dlatego napisałem że 2 w Historii Bundesligi a nie 2 w Historii Niemieckiej piłki.
0
@Odesseiron 7 Mistrzostw Ligi - 8 Liga Loading
4 Puchary Kraju - 5 Puchar Loading
x4 razy Król Strzelców - x5 raz Król Strzelców Loading
Raczej ciężko któremukolwiek w Historii z tym konkurować prócz Gerdowi.
0
@FC1899Barca Franz był obrońcą więc ma mniej bramek i asyst.
0
@Avada Kedavra Wiadome i ma mniej wygranych Lig i Pucharów.
0
@FC1899Barca 4 sezony więcej ma mniej a w ilości bramek przepaść.... Widac że kiedys sie grało typo na 9kę cała druzyną. Teraz po 2-3 do 0 każdy juz łakomy na gole
0
@FC1899Barca To co przedstawiłeś świadczy o tym, że to drugi najbardziej utytułowany piłkarz, a nie, że drugi najlepszy w historii.
P.S. Niby jesteś taki pro patriotyczny, a nie potrafisz używać polskich słów i musisz używać angielskich? Słabe to.
0
@Odesseiron Naucz się człowieku czytać ze zrozumieniem. Jeśli ciężko ci to idzie to czytaj wolno i kilka razy może wtedy zrozumiesz.
Skoro nie pasuje ci używanie słów ENG między " słowami " no to uciekaj w Bieszczady i nie wychylaj łba spod obornika bo Świat zmierza ku całkowitej tzw. Anglo-języczności.
0
@Odesseiron A co złego w tym jak ktoś używa obcego języka? Podejrzewam, że sam nie znasz żadnego dlatego tak mówisz.
0
@FC1899Barca W Pucharze Niemiec jest na 7 miejscu a nie na 2.
0
@Odesseiron ciężko porównać obrońcę z napastnikiem pod względem tego, który jest lepszy, a jeszcze ciężej jeśli jeden z nich nadal gra, a drugi grał 40 lat temu.
Dla mnie zawodnicy sprzed kilku dekad nie mają nawet podjazdu do zawodników grających teraz.