La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1941 Culés

1

Rockets 42-20 w jednej kwarcie,a ja sie obawialem o handi -4

1

@Volk Bo Brodacz odpalił tryb boga.

0

@Volk druga kwarta już nie taka mega :D

0

@Volk jak tam? :D
NBA nauczyło mnie, by nie chwalić meczu przed ostatnim gwizdkiem. Na razie Rockets prowadzą 91:90, ale emocje dla Ciebie do samego końca będą chyba :D

0

@michal26 A u mnie wszystko w jak najlepszym porzadku wszystkie overki w NHL na plus i Rockets swoje zrobili:)

0

@Volk ale nerwówka trochę była nie? Rockets na szczęście końcówkę dojechali gości, ale krucho momentami było :)

0

@michal26 Szczerze o ten mecz wogole sie nie balem po 3 kwarcie juz bylo wiadomo ze nie dogonia ich. Bardziej obawialem sie o overek Clippersow (217 za 1.6) wczesniej mialem ich zwyciestwo i na cale szczescie zmienilem w ostatniej chwili bo przegrali :)))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?