- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1633 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1633 Culés
41
Po wysokiej wygranej z wielką Mallorcą na własnym boisku Barca znów zostanie ogłoszona potęgą zmierzającą po triumf w LM.
1
@jacobFCB Mówiąc poważnie, to gdyby zrezygnować z rewanżów w fazie pucharowej i gdybyśmy grali wyłącznie u siebie to rzeczywiście bylibyśmy głównym faworytem do wygrania.
0
@Nano22 no gdyby zrezygnować to tak.
Ale gramy jak patałachy na wyjeździe, co w tym sezonie jest znamienne. Nie pamiętam w którym sezonie ostatnio taka tragedia miała miejsce w meczach wyjazdowych.
1
@jacobFCB W większości poprzednich, już w ostatnim sezonie Guardioli pojawiały się problemy z koncentracją i motywacją na wyjazdach. Później to 0-2 z Milanem, 0-4 z Bayernem, dwukrotnie bezradność z Atlético, 1-3 z City, 0-4 z PSG, 0-3 z Juve... Roma i Liverpool wiadomo. Ten problem trwa już bardzo długo.
Tak przypomnę bo mnóstwo ludzi o tym nie pamięta lub nie wie, w 2014 sporo naszych meczów wyjazdowych wyglądało tak że kończyliśmy je bez żadnej okazji bramkowej. Z początkiem 2015 coś się stało i zaczęliśmy być potworem zarówno u siebie jak i na wyjazdach, ale niestety trwało to tylko do końca tego sezonu.
0
@Nano22 Ale nie pojawiało się to aż tak często w lidze. Poza tym, tam mogło nie być wyników, natomiast samą grę dało się oglądać.
Tutaj w takim meczu z Levante piłkarze kopali się po czole.
1
@jacobFCB manchester city co tydzien po wygranych z wielkimi newcastlami się oglasza.
0
@EmilZatopek A Liverpool czasem też nie gra z tymi wielkimi newcastlami?