- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1471 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1471 Culés
1
@ViscaBarca123 A co myślisz o daniu szansy Abelowi w 1 zespole? Mamy 1 tylko nominalnego napastnika jakim jest już też nie najmłodszy Luis, więc myślę, że fajnie by było gdyby Abel dostał szansę w jakimś meczu żeby go sprawdzić, tutaj chłopak ma o wiele lepsze "Zaplecze" niż w Barcy B więc może by się pokazał z dobrej strony. Warto zaryzykować by było żeby w jakimś meczu sprawdzić jak sie spisze a juz pokazał się z fajnej strony jak zagrał z Getafe.
0
@Coutinho007 paaanie, daj mu spać xd.
0
@Coutinho007 Valverde tego nie ogarnie..
1
@Chwytliwy Taka rozkmina Andrzejku ;)
0
@Coutinho007 Ruiz strzela tak mało bramek na poziomie 3 ligi, że nie wyobrażam sobie żeby sprostał wymaganiom la Liga.
1
@Messibestplayerintheworld Fajnie by było gdyby chłopak już dostawał szansę w pierwszej drużynie i uczył się od Luisa fachu :)
0
@JimMorrisonFCB Tutaj ma "Zaplecze" w porównaniu z tym co ma w 3 lidze, po za Luisem, który kończy w Styczniu 33 lata nie mamy innego nominalnego napastnika a spróbować warto.
0
@Coutinho007 Ruiz gra słabo w Barcy B. Początek sezonu miał naprawdę dobry, a teraz znowu nie gra. Poprzedni sezon do zapomnienia, tylko kilka dobrych spotkań. Ja chcę go zobaczyć na wypożyczeniu. Ale trzeba przyznać, że gdy dostał szansę w pierwszej drużynie, to wyglądał naprawdę nieźle. Może grając na wyższym poziomie i z lepszymi zawodnikami strzelałby więcej bramek. Moim zdaniem ma problem z mentalnością.
0
@ViscaBarca123 Dlatego biorąc wszystkie okoliczności związane z tym żeby Abel grał w 1 drużynie uważam, że powinien się uczyć od Luisa i wchodzić powoli do 1 drużyny a nuż by odpalił.
0
@Coutinho007 niech w pierwszej drużynie zacznie grać Puiq , a później można zacząć rozmawiać o innych
0
@Cobra303 Akurat mamy deficyt na 9 :/ Po za Luisem nie mamy nominalnej 9.