- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1754 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
149
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1754 Culés
1
Możliwe spojlery z serialu The Boys, rozwijasz na własną odpowiedzialność :P
0
Obejrzałem wczoraj serial The Boys i muszę przyznać, że jest to świetna produkcja. Jako fanowi Marvelowskich superbohaterów ciekawie było spojrzeć na nich z innej perspektywy. Pokazano ich w sporej części próżnych, samolubnych, goniących za fejmem i zlewających ludzkie życie (np. samolot czy przypadek Robin), ale także zmagających się z czysto ludzkimi problemami (np. Queen Maeve czy Starligh). Jasno można było odebrać, że niektórzy bohaterowie maja swoich odpowiedników w świecie DC Comics np. Homelander to Superman, Queen Maeve to Wonder Woman, A train to flash czy Deep to Aquaman. Świetna fabuła bo bardzo dobrze wymyślono świat i bohaterów. Scena z A-trainem przebiegającym przez Robin WOW zrobiła klimat. Według mnie najlepiej zagrane postaci to zdecydowanie Homelander i Frenchie :D W ogóle Homelander to nieźle pokręcony gość, który jest groźniejszy od bomby atomowej ciekawa kombinacja. W ogóle ciekawie pokazano tu superbohaterów o czym mówi nawet Madelyn Stillwell w serialu, a mianowicie, że jedni sprzedają system patriot, a oni superbohaterów i niczym się to nie różni. Mocno czekam na drugi sezon bo jestem ciekawy jak to ugryzą dalej. Amazon zrobił kawał świetnej roboty dla mnie 8/10.
PS. Ezekiel zbił niezły biznes na wybrańcach xDDD coś na modłę naszych księży.
0
@IronSanHybrid Poddałem się po pierwszym odcinku.
0
@IronSanHybrid Bije głupota od tego serialu.
0
@Odesseiron Mnie mega mocno wciągnął. Lubię superbohaterskie klimaty.
1
@donleoJR co kto lubi. Ludzie jarają np. Breaking Bad czy Stranger Things, a mi się lekko mówiąc nie spodobały.