- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1507 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Arden
7
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1507 Culés
31
Ødegaard we wczorajszym meczu asysta i 10 kluczowych podań. Wyrasta na jednego z najlepszych zawodników w lidze.
1
@ViscaBarca123 i pomyśleć,że taki Puig kisi sie w rezerwach niech Barcelona pójdzie po rozum do głowy i niech wypożycza perełki jak puiq gdy nie ma miejsca i niech ogrywają się w LaLiga real niedługo zbuduję bardzo mocny zespół z młodych graczy my też powinniśmy iśc ta droga...
1
@Hushovt Puig wielokrotnie mówił o tym, że nie widzi mu się za bardzo wyjazd poza Barcelonę. Poza tym Puig to specyficzny zawodnik. Z braku walorów fizycznych może być trudno go dopasować do jakiegoś konkretnego zespołu z La Ligii (Puig raczej zagranicy nie bierze pod uwagę). To nie jest tak, że Barcelona nie bierze tego pod uwagę, tylko może zwyczajnie nie być zespołu, który będzie pasował stylem gry, zapewni minuty i wykorzysta specyfikację Katalończyka.
0
@normasubiektywna Ale takie granie w rezerwach też mu mało da moim zdaniem czas na awans do pierwszego zespołu
1
@Hushovt Poszliśmy i żaden nie wrócił z wypożyczenia i nie przebił się do składu niestety.
0
@Hushovt Może też mało da, ale gra przynajmniej w swoim domyślnym systemie i w stylu gry, do którego pasuje. Lepsze na tą chwile to niż wypożyczenie go gdziekolwiek gdzie się nie odnajdzie bo ma za mało siły, a zespół gra w innym stylu i systemie. Co do awansu to może i bym się zgodził, ale to wymaga odejścia przynajmniej dwóch zawodników (pomimo sympatii chodzi mi o Vidala i Rakietę, lub Rakietę i Rafinhę). Bez redukcji w pomocy Puigowi będzie bardzo ciężko zagrać coś więcej niż te 25-30 minut ra na 3 miesiące (lekko koloryzowana sytuacja bo w tym sezonie nawet nie powołali go do 1 zespołu). Dla Mnie opcją jest wypożyczenie do Holandii (tam parę ekip gra w sposób zbliżony do Barcelony czy Ajaksu), lub powołanie do 1 składu kosztem (sprzedaży) paru wiekowych zawodników. Na ten moment powołanie nie wiele da Puigowi bez gry. Pocieszające może być to, że cały czas gra, ma coraz większy wpływ na zespół (być może to okres przejściowy jak u Alenii).