- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1165 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1165 Culés
4
Z drugiej części wywiadu z Leo
Prezydent Bartomeu powiedział, że zgodnie z umową możesz odejść gratis po zakończeniu obecnego sezonu. Kibice Barcelony powinni być zmartwieni?
W rzeczywistości nie mogę niczego potwierdzić, ponieważ przy kontraktach obowiązuje klauzula poufności i nie można niczego powiedzieć. Gdybym zaczął mówić, naruszyłbym tę klauzulę. Mogę jednak powiedzieć, że chcę pozostać w Barcelonie tyle czasu, ile tylko będę mógł. Chciałbym zakończyć moją karierę w tym klubie, ponieważ to jest mój dom. Z drugiej strony nie chcę mieć długiego kontraktu i zostać tutaj tylko dlatego, że obowiązuje mnie umowa. Chcę być w pełnej kondycji fizycznej. Chcę grać i być ważnym zawodnikiem. Chcę widzieć, że projekt sportowy pozwala myśleć o triumfach. Nadal chcę wygrywać ważne rzeczy z Barceloną. Klauzule czy pieniądze nic dla mnie nie znaczą. Kieruję się w życiu innymi rzeczami. Dla mnie najważniejszą rzeczą jest posiadanie zwycięskiego projektu sportowego.
I tak właśnie powinien zachować się Neymar 2 lata temu. Szkoda bo to wszystko tak naprawdę nikomu z trójki Barca, Neymar i PSG nie wyszło na dobre.
4
@Konias4318 nie ma sensu porównywać brazylijskiego najemnika do wychowanka i żywej legendy klubu
0
@Konias4318 Jeżeli w Barcy Ney łapał by kontuzje tak samo często jak przez ostatnie 2 lata w PSG to śmiem twierdzić, że jednak Barcy wyszło to na dobre.
0
@dawinho80 Neymara tez nazywano tu legendą nim odszedl i nastepca Messiego. Porównanie ma sens.