La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 682 Culés

4

Klasyfikacja generalna w GP:

1. Bartosz Zmarzlik 85
2. Leon Madsen 85
3. Emil Sajfutdinov 78

Potem są Lindgren i Vaculik z 72 pkt. Uwzgledniajac ze do konca zostaly 3 GP moze byc im ciezko powalczyc o tytul. 13 pkt toeretycznie jest do odrobienia, ale to jest 13 pkt do dwoch bardzo rownych zawodnikow. Można powiedzieć, że Vaculik tym GP wlasciwie pozbawil sie szansy na tytuł. (musialby teraz niewiarygodnie odpalic, a i tak to mogloby nie pomoc)

Emil nie potrafi jezdzic w polfinalach GP, a bez tego trudno o tytul mistrzowski. Natomiast z uwagi, ze ma 7 pkt straty to trudno odbierac mu szanse.

Następne GP już za tydzień w Vojens. Potem zostanie Cardiff i Toruń.

1

@mekston szkoda, że Maciek przegapił GP w Warszawie, bo by też się liczył

0

@mrboom to prawda - mysle, ze spokojnie bylby przynajmniej w walce o medal. Nadal nie jest bez szans, bo 11 pkt straty do Emila, ale znowu to sie sprowadza do 3 bardzo dobrych GP, a jednak nie tak trudno o 1 wpadke. (szczegolnie ze w tych pozostalych GP moga byc one blizsze GP Krsko (czyli start) niz GP w Warszawie czy we Wrocławiu)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?