- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 513 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 513 Culés
23
Więc tak będzie wyglądała Barcelona jak Messi nie będzie ciągnął tej szopki, Valverde ma szczęście że Messi ciągnie i pcha jednocześnie jego wózek od 2 lat
0
@kibic1899 A potem i tak powiedzą, że nie jest najlepszy na świecie.
0
@kibic1899 no Valverde ma szczęście że w ataku ma Pereza , Rafinhe i Griezmanna
0
@kibic1899 teraz Messiego nie ma i sie syf zrobi
1
@kibic1899 W tym meczu Valverde zrobił dwie dobre zmiany które pozwoliły nam zdobyć dwie bramki. Jaki wpływ miał trener na rękę Pique? Nie mówię, że zagraliśmy dobry mecz, ale nie widzę też w tym przypadku sensu zwalania wyniku na taktykę Valverde i jego reakcję na wydarzenia na boisku.
0
@CZAJUN_119 to nie chodzi o jego reakcje w trakcie meczu tylko o jego kunszt trenerski od 2 sezonów. Przecież gdyby nie Leo to byśmy nawet ligi nie ugrali. Tego się nie dało oglądać brak jakiegokolwiek pomysłu na grę od 2 bitych lat. Wróci Messi i nie wywalą dalej Valverde a potem będzie płacz i zgrzytanie zębów jak w tym sezonie odpadniemy w 1/8 LM. Jest do cholery 3 kolejka a straciliśmy już 5 punktów.
0
@kibic1899 no właśnie, jest do cholery 3 kolejka. Sprawdź sobie ile mieliśmy punktów w 3 kolejce jak zdobywaliśmy tryplet, ocenianie sezonu już teraz to kompletna głupota. Co do Valverde - też nie jestem jego fanem, ale po porażce z Liverpoolem zawodnicy się za nim wstawili, jeżeli oni mają do niego zaufanie to ja też mu zaufam, i tak wszystko rozstrzygnie ta edycja LM.
0
@CZAJUN_119 ale ja nie oceniam Valverde po 3 meczach tylko po 3 latach jego nieudolnego zarządzania drużyną i kompromitowania klubu który kocham. Messi uratuje mu znowu tylek ale do CV znowu sobie Ligi mistrzów nie wpisze