- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1013 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1013 Culés
0
Wg. szacunków w Polsce mamy ok. 3,5 mln "kopciuchów" (piece), a wydano zaledwie 26 tys decyzji o dofinansowanie termomodernizacji (unijny program "Czyste powietrze"). Warto dodać, że co roku przez smog umiera przedwcześnie ok. 50 tys naszych rodaków.
[Świat Wiedzy]
P.S. Same stare piece są zagrożeniem, a co dopiero idioci wrzucający do nich śmieci. Problem tkwi również w węglu słabej jakości, który jest używany przez biednych ludzi. Wg. mnie miasta powinny się zainteresować i zmienić system ogrzewania.
0
@fcbarcafan19 https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_BeMlzBTtXU3olAQdD0vEaqCpIieZIfEA.jpg
0
@fcbarcafan19 przez słowo kopciuch masz na myśli co palą śmieciami czy palą kiepy?
2
@fcbarcafan19 Osoby palące śmieciami, powinny zostać delegowane poza granice kraju.
Głąby.
1
@MadafakinGuy Chodzi o stare piece, które wytwarzają dym zawierający wiele szkodliwych substancji.
0
@jacobFCB tak samo jak osoby palace papierosy.
0
@fcbarcafan19 problem leży w tym, że niewielu Polaków stać po prostu na taki piec, dlatego używają starego typu i raczej będą go używać przynajmniej do momentu jego zepsucia.
0
@MadafakinGuy Szkoda tylko, że w Wiadomościach tak chwalą ten program, a to kropla w morzu potrzeb.