La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1567 Culés

1

W Księdze Rodzaju możemy przeczytać o siedmiu latach tłustych i siedmiu latach chudych.
Leo Messi miał to szczęście, że na początku swojej kariery w Barcelonie miał te lata tłuste, kiedy to na boisko mógł grać z Xavim, Iniesta, Puyolem czy Alvesem. A na ławce trenerskiej. Jednak w życiu wszystko musi się wyrównać i nastały lata chude. Gomes, Rakitic, Roberto czy też Dembele dały Leo teraz lata chude.

konto usunięte

0

@Criss18Barca jasne. Za to Ronaldo ma co roku lata tłuste niestety.

0

@Criss18Barca myślę, że lata chude mogły się zacząć:
a) od porażki z Chelsea
b) pogromu z Bayernem
c) od momentu wygrania LM (reszta to już porażka)
Miejmy nadzieję, że od Bayernu, bo wtedy 2013 + 7 = 2020, co oznacza, że to ostatni gorszy sezon. Myślę, że jeśli jest to ostatni sezon Valverde, to w następnym przyjdzie nowy trener i zrobi tu porządek, a wtedy w końcu będziemy mogli realnie powalczyć o LM

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?