- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 895 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 895 Culés
5
Czołowi zawodnicy Barcelony chcą powrotu Neymara bo wiedzą, że ich czas powoli się kończy a on może pomóc zdobywać kolejne trofea. Nie jest pewne czy tak się stanie, ale zwiększa na to szanse. Skoro większość tak ubóstwia Messiego a jemu chyba najbardziej zależy na powrocie Neymara to nie rozumiem ilości jadu wylewanych w stronę Brazylijczyka. W Katalonii chcą mu dać szanse, ale La Rambla stawia veto bo tu sami idealiści mający lojalność zawsze na pierwszym miejscu.
2
@blaugrana1980 No bo Messi czy Suarez chcą sobie jeszcze zdobyć jak najwięcej trofeów. Może średnio ich obchodzi całokształt. Mnie natomiast bardziej interesuje całokształt, niż kilka pucharów w najbliższych latach (o ile Neymar tyle tu wytrzyma)
12
@Bykunn podejrzewam,że Messiemu zależy trochę bardziej na Barcelonie niż kanapowemy kibicowi z Polski takiemu jak Ty.
1
@blaugrana1980 Podejrzewam, że możesz się bardzo mylić
0
@blaugrana1980 La Rambla reaguje mocno emocjonalnie.
W końcu średnia wieku to pewnie z 18 lat.
1
@Bykunn No nie sądzę że Messi ma w dupie przyszłość klubu w którym spędzi swoją cała piłkarska karierę.
3
@ksobi A ja nie jestem wcale taki pewien czy zwraca uwagę na taką rzecz jaka ośmieszenie klubu przez Jego przyjaciela. Ale mogę się mylić
0
@Bykunn na pewno się mylisz... I bardzo mnie śmieszy takie przesadne szukanie patosu i utożsamianie sie z klubem jakoby miałoby od tego zależeć Twoje życie. Jestem w stanie Cię zrozumieć jeśli wychowywałeś się w Barcelonie od małego i zawsze byłeś blisko z klubem.
Ja im kibicuję od kiedy pamiętam ale nie głupieje przez to i te błache sprawy nie powodują u mnie takiej sraczki.
Ludzie się przejmują płacami, kwotami transwerów bo co? boją się że klub zbankrutuje itp? serio? Nejmar przyjdzie to przyjdzie nie to nie.
To utożsamianie sie z wartościami klubu to też dla mnie śmiech na sali. Człowiek sam w życiu powinien mieć wartości a nie dbać o to czy ktoś inny ich przestrzega. Nie ma się na to wpływu tym bardziej jeśli chodzi o markę/firmę jaką jest topowa drużyna piłkarska.