La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

konto usunięte

11

Co by nie powiedzieć, ale poza Neto (który jest dla mnie niewiadomą) to każdy transfer moim zdaniem przeprowadziliśmy poniżej ceny rynkowej gracza.

0

@masq Barto orze jak może ;).

0

@masq Firpo tak, Griezmann tak, natomiast de Jong miał tę wartość rynkową 75 milionów. Takie 90 to już by było za dużo.

4

@masq nie ma co gadać. Okienko świetne w wykonaniu Barcy. Jeszcze niewiadomo co z Neymarem...

konto usunięte

0

@masq moim zdaniem bardzo mądre okienko Barcelony, wzmocnili się tam gdzie potrzebowali, może jeszcze prawa obrona przydałaby się no ale trudno

2

@JaSzymon dali szansę młodemu Wague z potencjałem i przenieśli go do pierwszej drużyny, prawa obrona jest. Wiem że Kibice oczekiwali Cancelo i innych grajków, ale wszystkiego mieć nie można. W końcu mamy dawać szanse młodym, nie?

0

@Fabik87 Prawdziwą wisienką na tym i tak już zacnym torcie byłoby wyciągnięcie neymara mentalnie jak najdalej od Paryża i parol w czoło. Niech tam zostaje

0

@masq Neto niewiadomą? Czy ja wiem. Bronił bardzo dobrze w czołowej drużynie LaLigi. Uważam, że wymiana go za Jaspera jest okej. Holender chciał odejść, klub mu to umożliwił, sprowadził za niego dobrą alternatywę.

konto usunięte

0

@Bartek22 Ja mówię o faktycznej, a nie Transfermarkt.

0

@masq Ja też myślałem o faktycznej, tyle że pokryło mi się to z wartością rynkową z transfermarktu, uważam tak samo jak oni w kwestii wyceny tych zawodników.

konto usunięte

0

@Bartek22 tyle, że jeśli De jong utrzyma formę z tamtego sezonu to jego wartość będzie gdzieś w okolicach 120mln.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?