- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1466 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1466 Culés
0
Mordy,chcialbym spróbować Yerba Mate.
I jakie naczynko do mate najlepsze? Z jakiego wyrobu?
1
@patrykzmc2000 Nie ma najlepszego. Każde ma swoje wady i zalety. Najlepiej samemu sobie poczytaj o tym i zdecyduj :) Ja osobiście korzystam z obkutego metalem Palo Santo i jestem bardzo zadowolony, ale jednak jest to większy wydatek od zwykłych ceramik lub tykwy.
0
@patrykzmc2000 Mordo jeśli dopiero zaczynasz to wypij kilka Yerb i zobacz czy ten trunek Ci pasuje. Jest dość specyficzny w smaku i nie każdemu przypasuje. A dopiero następnym krokiem jest naczynko. po co wywalać kasę na coś czego może nie będziesz używał? spróbuj w małym słoiczku ja tak zaczynałem swoją przygodę z Mate. I tak jak napisał @TheNekro94 każde naczynko ma swoje wady/zalety np. o tykwy trzeba bardzo dbać a wspomniane Palo Santo jest świetne, ale tu trzeba trochę kaski wydać. Poczytaj masz na Youtube filmiki o naczynkach do picia. Zerknij i porównaj sobie, które jest dla Ciebie najlepsze. Ale najpierw siorbaj sobie samą Yerbę i zobacz czy to jest dla Ciebie.
0
@fart dzięki panowie za rady!!!