- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1100 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1100 Culés
0
Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja finansowa Barcelony? Bo mówi się o Neymarze i Griezmannie, ale pieniądze na to chyba z powietrza się nie pojawią?
Jakiś czas temu była informacja, że Barcelona liczyła przy transferze Francuza na odroczenie płatności na co nie zgodziło się Atletico. Fakt, że Antek jeszcze do Barcelony nie przeszedł też o czymś świadczy, bo raczej nie ma problemu z dogadaniem się z samym zawodnikiem.
Jak na moje oko to aby do obu tych transferów doszło, Barcelona musiałaby się rozstać z Dembele, Coutinho i prawdopodobnie też Rakiticiem oraz Umtitim.
Wydaje mi się, że obu nie sprowadzą. Bardziej stawiałbym na Griezmanna, chociaż nie wykluczone, że Bartomeu postawi na Neymara aby podlizać się Socios. Myślę, że nawet mimo swoich wybryków to właśnie Brazylijczyk wywołuje bardziej pozytywne reakcje u kibiców FCB.
0
@SithRM Chcą Griezmanna rozłożyć na raty żeby mieć większe pole do popisu przy pozostałych transferach, nic w tym dziwnego.
0
@Striker Atletico się na to zapewne nie zgodzi. Jeśli nie Barcelona, to inny klub pokusi się by wpłacić za niego klauzulę.
4
@SithRM Jak sie nie zgodzi to zapłacą. Spróbować przecież można :)
2
@SithRM pieniądze na francuza są od roku w klubie. Przecież rok temu mimo tranfseru Cou i Dembele chcieli go sprowadzić, 7 była wolna pół roku. No i co, nagle rozeszły sie te pieniadze? Inna kwestia to Neymar, ale myślę ze sprzedać Cou i Malcoma pokryje ten transfer w większości