- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1438 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1438 Culés
6
Klay Thompson przeszedł dzisiaj udaną operację kolana. Szybkiego powrotu do zdrowia. :)
0
@student97r wiadomo jak długo? Cousins wciaz niepewny, Duranta juz nie ma, jeszcze on i GSW bedzie miało ciezki sezon.
0
@escarabajo leczenie więzadła krzyżowego z reguły 9-12 miesięcy. W sezonie zasadniczym nie zagra, może zdąży na końcówkę PO. Oby, bo w tym roku uciekła mu statuetka MVP finałów.
1
@escarabajo @Pressinho Przewidywało się, że Klay wróci w okolicach lutego albo na końcówkę sezonu regularnego. Jego agent powiedział, że Thompson ma przestrzegać standardowego czasu od 5 do 7 miesięcy. Co innego z powrotem do wielkiej formy, bo ta może od razu nie nadejść.
0
@student97r, @Pressinho Playoffy raczej luzik, ale juz dojście do finału konferencji to może być sufit dla Stefka.
0
@escarabajo Może być ciężko. Są inne drużyn, które wydają się mieć większe szansę, ale zobaczymy. :)
0
@escarabajo @student97r Sporo zależy od decyzji Leonarda, ale patrząc na kadry to GSW nadal jest TOP 5 ligi, nawet bez Klaya. Zachód się nieco osłabił, poza nimi są Lakersi w przebudowie, Houston ze skłóconą szatnią i młode Denver. Portland raczej już nie powtórzy tego sezonu,choć nie można ich lekceważyć. Jednak silniej obsadzony wydaje się być wschód. Bucks będą bardziej doświadczeni, 76ers to niewiadoma, podobnie jak Nets. Największym wygranym FA są chyba na razie Celtics, a jest jeszcze Toronto, w którym może zostać Leonard. Następny sezon może być najciekawszy od dobrych kilku lat.
0
@Pressinho Też liczę na bardzo ciekawy sezon.