- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1460 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
L4ngusta
13
Panie i Panowie. Żenię się dzisiaj. Jeśli bym się nie pojawił na la bambie to szukajcie mnie... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1460 Culés
2
Co do Neymara i realności transferu.Teoretycznie wszystkim stronom powinno wyjść to na dobre. W Barcelonie są ostatnie lata Messiego na absolutnym TOPie, nie można go marnować na granie z Dembele który jest dobrym piłkarzem ale póki co nie ma żadnego podejścia do Neymara. Ney, lat 27, spokojnie 5 lat na TOPie by pograł - przez ten czas pojawią się kolejne talenty pokroju Dembele(którego można było mieć sezon wcześniej za 1/10 kwoty która wydaliśmy), które będzie trzeba zaklepać.Kylian ostatnio płakał coś o większej odpowiedzialności itd - być może chce podwyżkę i być absolutnym liderem. Sprowadzenie Dembele dla PSG oznacza że Kylian dostaje dobrego kumpla, i jest absolutnie największą gwiazdą. Dodatkowo za 120 mln dokupują Griezmanna, bądź robią wymianę za Cavaniego + dopłata za Griezmanna.
Neymar w Barcelonie oznacza że wraca do swoich kumpli, których niestety opuścił w słabym stylu, dodatkowo jest Coutinho, też podobno się lubią.Bartomeu miesiąc temu zaprzeczał że Ney może wrócić, lecz przez miesiąc stało się BARDZO dużo, i plota że Messi chciałby Neymara spowrotem wydaję mi się realna. Przecież on doskonale wie, że sam ciągnie ten wózek, a za miesiąc kończy 32 lata i myślę że chciałby jeszcze coś wygrać poza ligą w Barcelonie, a zastępców o zgrozo brak. Kontuzja Messiego i leżymy, taka niestety prawda.Do tego słowa Tuchela który mówił że w futbolu wszystko jest możliwe, nie może na 100% powiedzieć że Ney czy Kylian zostaną.Moim zdaniem coś jest na rzeczy, w teorii nawet się to układa, lecz teoria to jedno, a w praktyce nawet jeśli jest coś na rzeczy, to będę bardzo zdziwiony jeśli PSG podejmie rozmowy.