- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1427 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
L4ngusta
13
Panie i Panowie. Żenię się dzisiaj. Jeśli bym się nie pojawił na la bambie to szukajcie mnie... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1427 Culés
1
Pochettino (5 lat - 0 trofeów) Klopp (4 lata - 0 trofeów) Valverde (2 lata - 3 trofea) Mourinho w United (2.5 roku - 3 trofea) Allegri (5lat - 11 trofeów) Mimo wszystko najlepiej ocenia się pracę pierwszej dwójki, która w tym sezonie w końcu przyniesie pożądany efekt dla jednego z nich. Z perspektywy zarządu praca Valverde jest dobra póki przynosi do gabloty trofea, z perspektywy prostego kibica który fascynuje się piłką nożną lepszą pracę wykonują trenerzy w Anglii bo ich drużyny obecnie ogląda się z równie wielką fascynacją co mecze ligi mistrzów sprzed kilkunastu lat gdy za dzieciaka poznawałem football.
2
@MrMischol tylko ze Valverde przychodzi i na dzień dobry ma topowych piłkarzy w tym najlepszego w historii, dokupuje do tej ekipy dwóch gości za 300 mln dla których nie może znaleźć miejsca razem na boisku i koniec końców poza krajowym podwórkiem gdzie nie ma tak wielkiej rywalizacji jak w Anglii( do tego śmiesznie słaby real) nie może nic zwojować.
Trzeba spojrzeć o ile lepszą drużyną stały się totki i liverpool za kadencji tych dwóch Panów, a nie porównywać 1:1 gdzie sytuacja kadrowa i budżetowa na starcie była znacznie lepsza w Barcelonie.
1
@MrMischol różnica między nimi jest taka, że Valverde ma w składzie najlepszego piłkarza na ziemi, jednego z najlepszych (o ile nie najlepszego) bramkarza, prawdopodobnie najlepszego LO, absolutnych TOPów na ŚO. Dodaj do tego najsłabszy od lat Real i Atletico.
0
@MrMischol tylko że ktoś z pierwszej dwójki wygra LM