- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1580 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
28 odpowiedzi
Dari0G
45
@kodi77 Brak mi słów, stary. Naprawdę współczuję.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1580 Culés
47
Od pośmiewiska z Liverpoolem już 3 tygodnie a ja nadal kompletnie nie mam ochoty na oglądanie Barcy. Nawet dzisiejszy finał za bardzo mnie nie interesuje. Mam nadzieję, że latem zostanie zrobiony porządek z niektórymi zawodnikami i wróci chęć do oglądania.
2
@bartekvisca Zawsze możesz zacząć oglądać inne kluby.
0
@bartekvisca jeżeli wygrają dzisiejszy mecz to nie spodziewajmy się jakiejkolwiek rewolucji. Bartomeu nie widzi problemu, Valverde nie widzi problemu, nawet Messi popiera trenera, więc dalej traćmy najlepsze lata Leo na grę której nie da sie oglądać
0
@bartekvisca Ja mam na odwrót. 3 tygodnie nie oglądałem chłopaków (bo w C+ a ja nie mam) i teraz baardzo chcę ich obejrzeć, a finał na 11 sports jest więc mogę oglądać
15
@musli1989 Nawet jeśli Messi widziałby problem w Valverde to publicznie tego nie powie.
1
@bartekvisca mam dokladnie to samo! Po tym cyrku na Anfield rzygać mi sie chce jak widze tych parodystow... takze dzis tylko wynik bedzie sprawdzany, bet na valencie juz postawiony, a moze od wrzesnia wroce do ogladania (oczywiscie o ile swiete krowy zaprzyjaznia sie z lawka rezerwowych)..
0
@bartekvisca Mam podobnie. Od rewanżu z Liverpoolem nie obejrzałem żadnego meczu. Sprawdzałem tylko wyniki, zadra w moim sercu jest głęboka. Nie przestałem jej kibicować, ciągle jestem kibicem, ale muszę mieć chwilę przerwy. Status związku: to skomplikowane. Jestem pewny, że od nowego sezonu będę przez cały czas z naszymi.
0
@bartekvisca ja tam nadal staram się ogladać wszystkie mecze jeden nawet tak fatalny mecz tego nie zmieni :)
2
@bartekvisca Z tym trenerem to niewazne kto przyjdzie kto pojdzie i tak bedzie kaszana w nastepnym sezonie.