- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1765 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
55 odpowiedzi
Arkon
5
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Lanosss
16
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1765 Culés
1
Bez względu na to jakim wynikiem zakończy się mecz Realu Madrytem z Betisem to już śmiało można powiedzieć, że szkoda, że w tak słabym sezonie Realu Madryt jeszcze gorsze sezony zanotowały dosłownie wszystkie drużyny, które realnie mogliby walczyć z takim Realem o 3-4 miejsce i kwalifikację do Ligi Mistrzów.
O kim mówię? O Valencii, Sevilli, Villarrealu, Bilbao czy nawet Betisie i Celcie Vigo.
Teraz można sobie gdybać ale gdyby choć dwie z tych sześciu ekip, które miały potencjał, umiejętności i predyspozycje do walki o udział w Lidze Mistrzów zagrały swój dobry sezon to Real do ostatniej kolejki mógłby drżeć o awans do Champions League i wcale nie musiałby do niej awansować..., a tak mimo fatalnej formy przez cały sezon ich pozycja praktycznie wcale nie była zagrożona choć przez moment.
To też pokazuje nie patrząc na wyniki w LM i LE jak słaby sezon trwa w Hiszpanii ponieważ drużyna, która może dzisiaj zanotować 12 porażkę w sezonie, zdobywając 68 punktów (jeśli dzisiaj przegra) praktycznie wcale nie była zagrożona spadkiem z 3 (!) pozycji nie mówiąc o wypadnięciu z TOP 4.
0
@Showman Dokładnie, ja uważam że Valencia grała taki cały sezon jak 2 połowę to Real byłby poza 4 miejscem, tak samo Sevilla czy betis jakby nie zaliczył regresu, no bo Real to naprawdę dno i kilo mułu, i nie będzie tego łatwo odbudować
0
@Showman Moim zdaniem środek tabeli też sie wzmocnił. Bilbao, Sociedad, Betis, Alaves, Villareal potrafią grać świetną piłke. Mam nadzieje, że pójdą krok dalej i w Hiszpanii będzie taka sama wojna o 6-7 miejsce jak we Włoszech.
Tak wgl im bardziej wyrównana liga tym lepiej przecież.