- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1912 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1912 Culés
8
RAC1: W Barcelonie wciąż są ludzie mający wątpliwości co do słuszności sprowadzenia Griezmanna. Bartomeu jednak chce go za wszelką cenę ponieważ widzi go jako dopełnienie tridente dla Suareza i Messiego.
Wszystko w miarę spoko, ale końcówka mnie załamała. Kolejny zawodnik wypychany na nieswoją pozycję, na której wyciągnie 30% tego co normalnie.
0
@masq Generalnie nie boję się, że tam się nie sprawdzi Chyba, że Ernest każe mu znowu tylko da mu za zadanie uruchamiać i wspierać Albe. Szkoda tylko, że Dembele na tym ucierpi :/
3
@masq Nie rozumiem, będzie wolnym elektronem razem z Messim i będą się bawić piłką. Po co im jakaś taktyka, przypisanie do poszczególnej pozycji, ci faceci wiedzą jak się gra w piłkę i nikt ich nie będzie tego uczył, to duzi chłopcy, dogadają się w trójkę. Suarez zresztą sam biega po całej szerokości boiska.
1
@Danger204 I to by było najlepsze rozwiązanie. Szkoda, że Coutinho nie dostał takiej roli bo patrząc jak on gra to wygląda czasami jak dziecko we mgle.
7
@Coutinho007 Przecież Valverde nie wie na jakich pozycjach dany zawodnik gra w byłym klubie. On na początku wystawiał Cou na PS zanim jakiś chłopiec od podawania piłek mu wyszeptał, że to nie ta pozycja. Albo Suareza na LS, kto ma dobrą pamięć to wie jak było.
1
@masq Czasami wystawiał Cou w środku pola ale to było na początku, później dał go na skrzydło i tak zostało. Generalnie Pamiętam, że fajnie tam grał ale coś pękło po kontuzji w meczu z Interem i tylko pokazywał przebłyski tego co pokazywał w poprzednim sezonie. Gra jak by był stłamszony i jak by zapomniał wgl czym jest forma.
0
@masq Kiedy Suareza na LS wystawiał niby? nie pomyliło ci się z Enrique czasami?
a na PS to Coutinho już trochę nawet w liverpoolu grał, chociaż nominalnie to lewoskrzydłowy