- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1655 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1655 Culés
1
Ale będę zadowolony jak Ivan odejdzie, tak wiem jestem niewdzięczny, ale no to będzie dla mnie cudowny news
0
@Chwytliwy Dobrze w sumie, że się nawinął na te lata kiedy Xavi odszedł, mogliśmy trafić gorzej
0
@Ghandi Fakt, ale jednak żaden zawodnik tak mnie w Barcy nie mierzil swoim stylem gry jak rakitic
0
@Ghandi I trafiliśmy. Na Gomesa i Denisa.
0
@Coutinho007 Z tych udanych, a nie nieudanych
0
@Chwytliwy Ja tylko mówię, że byli jednak gorsi od Ivana jak np ta dwójka :p Paulinho nie liczę bo robił robote tak jak teraz Arturo Vidal.
1
@Chwytliwy Już 2 lata temu powinni szukać następcy Rakitica, w tym roku już powienien być ktoś włączany za niego do pierwszego składu, a tymczasem zaraz jest czerwiec a Barcelona nadal nie ma młodego ogranego ŚP za rakiete, nie wiem komu gratulować, Valdkowi czy Bartomeu
0
@Ghandi Może rodri,może rodri, dzięki temu de jong będzie ustawiony nieco wyżej, a rodri zajalby pozycje busiego
0
@Ghandi Do tego 2 rok z rzędu kompromitacja w LM a my dalej i tak polegamy na Suarezie, który w LM strzeli jednego gola na tysiąc minut tych rozgrywkach a w pomocy ten sam skansen z Ivanem.
0
@Chwytliwy No i widzisz, nie wiadomo czy takie experymenty z madrytu się sprawdzą. Na szczęście ktoś ściągnął Vidala, może jeszcze będzie czas niezauważalnie kogoś wprowadzić za Busiego.
0
@Ghandi Jest plotka o Rodrim z Atletico, fajnie by było bo to jest klon Busquetsa ale cena spora i wtedy Ivan by musiał już na bank odejść.
0
@Ghandi Ja dalej się zastanawiam czy LE nie wyciągnął by więcej z Fabsa, w sumie Pep Tito i Martino na siłę wciskali go na fałszywą 9, a Rakitić dostał pierwszy skład na pozycji Xaviego, który na ten sezon został super zmiennikiem ;)