- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 513 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 513 Culés
6
Jestem po drugim odcinku miniserialu „Czarnobyl”. Uderza wiele rzeczy skala zagrożenia, cierpienie i śmierć ludzi w męczarniach etc. Lecz mnie najbardziej uderza buta, ignorancja, głupota ludzi na szczeblach władzy.... Mimo głosów ekspertów robili i mówili swoje BO MOGLI... STRASZNE jak głupi potrafi być człowiek w swoim zacietrzewieniu .... No i niestety dalej ten typ ludzi występuję na szczeblach władzy. Świat się zmienia, ale niektóre rzeczy pozostają stałe. Polecam jeśli ktoś nie widział jeszcze tego serialu.
BTW. nie ma się co dziwić, że tylu ludzi w Polsce choruje na raka lub rodzi się z takimi czy innymi wadami...
0
@IronSanHybrid No nie ma co się dziwić biorąc pod uwagę erę telefonów, samochodów i nałogów.
0
@joloskyy No, a ja się dziwę, bo moim zdaniem to prawnicy powinni odpowiadać za system prawny, Lekarze powinni odpowiadać za służbę zdrowia. Specjaliści od finansów za finanse etc. W efekcie czego to ekspert powinien mieć decydujący głos.
1
@IronSanHybrid Witamy na wschodzie Europy . Do dzis na wschodzie wszystko jest na wariackich papierach
1
@Jackpb1234 Niestety masz rację.
1
@IronSanHybrid Polecam książkę/reportaż Swietłany Aleksiejewicz ,,czarnobylska modlitwa"
0
@IronSanHybrid Chodzi mi o to, że w dzisiejszych czasach na codzienne stykamy się z tak ogromna liczba kancerogenów, że wpływ Czarnobylu na dzisiejszych nas sięga pewnie części tysięcznych procenta, o ile w ogóle.
0
@joloskyy To, że innych czynników jest więcej nie ulega wątpliwości, ale teraz widzimy, że choruje dużo osób, które żyły już w momencie wybuchu. Jestem pewien, że i dziś swoją cegiełkę do zachorowań Czarnobyl dodaje. Sami naukowcy mówią, że skutki Czarnobyla będziemy odczuwać przez lata.