- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 730 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 730 Culés
0
George R.R. Martin podzielił się na swoim blogu informacjami na temat możliwych spin-offów.
Według niego, trzy z pięciu spin-offów są jeszcze w grze. Jeden z nich zatytułowany "THE LONG NIGHT" dostał już zamówienie na odcinek pilotażowy, a zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku. Dwa pozostałe są na razie w trakcie opracowywania scenariusza, ale prace zmierzają ku końcowi i też powinny dostać zamówienie na odcinki pilotażowe.
1
@Odesseiron Dla mnie ten serial jak wiele innych skończył się po 5 sezonach. Dalej ciągną byle by było. A najgorszy w tym elemencie chyba był TWD jednak.. A najlepszy Breaking Bad który mimo kilku sezonów nie nudził się wcale :)
2
@Odesseiron nie jestem przekonany.
Gra o tron, póki mieli gotowy materiał, książki- była rewelacyjna, obecnie jest po prostu dobra.
Oczywiście twórcy uzgadniają wszystko z Martinem, ale no... to już nie to ;).
Z tego co pamiętam, to on sam nie chciał wskrzeszania Jona, a jednak zrobili, bo J serce D...
2
@Odesseiron Być może dlatego w GoT-cie teraz nic o nim nie wiadomo wszystko wyjaśni się w spinn offie.
Ja osobiście chciałbym zobaczyć bunt Roberta jednak to byłby może max 2 sezonowy serial.
0
@kolo123 Ale Długa Noc z tego co wiem ma być serialem o tej pierwszej "oryginalnej" Długiej Nocy, którą zakończył alliance dzieci lasu i pierwszych ludzi i prowadził do powstania Muru
0
@Bykunn Wiem wiem dlatego mam nadzieję że więcej informacji pojawi się tam o nocnym królu.