- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1384 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1384 Culés
12
Przybliża się transfer Ludovita Reisa do Barcelony. Hans Nijland, dyrektor generalny Groningen, potwierdził w wywiadzie dla Fox Sports, że trwają negocjacje. Powiedział też, że odbyły się już dwa spotkania między klubami. 18-letni pomocnik Groningen miałby trafić do Barcy B. Cena transferu miałaby wynieść około 5 mln.
Z tego, co udało mi się dowiedzieć, to tyle, że chłopak gra bardzo dobrze w obronie. Notuje dużo odbiorów, przechwytów. Rozgrywający z głębi. Od drugiej połowy sezonu jest najlepszym zawodnikiem Groningen. 18 lat, rocznik 2000.
0
@ViscaBarca123 znów ten którego nicku nie można wymawiać Cię wyprzedził :P
Ciekawe czy liczą że może odpali i będzie nowy Sergio,chociaż w sumie za niego raczej De jong będzie
8
@Jackpb1234 Wyprzedził, ale napisał z 5 razy mniej informacji. :)
0
@ViscaBarca123 5 baniek to moim zdaniem trochę za dużo jak na transfer do Barcy B.
0
@ViscaBarca123 Orientujesz się coś więcej, jak duży to talent?
1
@masq a za ile ty byś chciał ?
1
@masq Za Wague też daliśmy 5 mln. Moim zdaniem kwota nie jest zbyt duża. Chłopak ma 18 lat, a rozegrał już ponad 2300 minut w Eredivisie.
1
@kamilop Dobre słowa o nim czytam. Mówi się, że ma spory potencjał.
1
@MarioVeB! Myślałem o kwotach raczej poniżej 1 mln. Dla mnie to jest czysta matematyka. Kiedy ostatnio zawodnik (nie wychowanek ale kupiony) z Barcy B dał na sobie nieźle zarobić albo awansował do pierwszego zespołu?
0
@masq na Marlonie zarobiliśmy milion :)
0
@joloskyy OOOOOOOOOO no to jeden mecz może stuwardesów opłacą :P