- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1318 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1318 Culés
38
Todibo - niezły mecz, widać u niego świetną technikę, stara się grać do przodu, z dwa/trzy razy rozrzucił grę, a także miał z dwa odbiory. Mobilny, szybki, ale pierwszy kontakt z piłką nie wygląda najlepiej. To na pewno do poprawy, ale jak na debiut, to jestem bardzo zadowolony.
Alena - dobry mecz. Raczej nie można się do niczego doczepić. Duży spokój w grze, pewność, chce grać do przodu. Tak jak zawsze.
Puig - hmm, nie jest to jeszcze poziom magii, który prezentuje w Barcy B, ale moim zdaniem jeden z najlepszych w pierwszej połowie. Balans ciała, przyspieszenie w odpowiednich momentach, drybling, pierwszy kontakt z piłką. Wygląda to dobrze.
Collado - przez pierwsze 30 minut miał może z dwie albo trzy akcje, ale raczej anonimowo. W ostatnich 15 minutach pierwszej połowy wyglądał lepiej i można wyróżnić np. dobre podanie do Malcoma, po którym mieliśmy najlepszą sytuację w meczu.
Wague - w rezerwach robił jeszcze lepsze wrażenie. Nie mam większych zastrzeżeń oprócz tego, że dwukrotnie nie zablokował dośrodkowania. W ofensywie może dać więcej.
Miranda - różnie. Z dwa razy ograny przez Robertsa, ale raz błąd naprawił (trącił piłkę), a z drugiej sytuacji nic nie wyszło. Widać duże zaangażowanie i zatrzymał też groźnie zapowiadającą się akcję Girony. W pole karne dwie dobre wrzutki, które stworzyły zagrożenie (i jedna niezbyt dobra).
0
@ViscaBarca123 Mimo, że w osobnym komentarzu to dziękuję za podsumowanie:)
0
@ViscaBarca123 hm..Aleni troche brakuje ostatniego podania i dobrego strzalu,reszta ok