- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1586 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
28 odpowiedzi
Dari0G
45
@kodi77 Brak mi słów, stary. Naprawdę współczuję.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1586 Culés
0
Wiem ze do konca sezonu Bundesligi wiele kolejek ale jak uwazacie czy
BVB przez 1,5 tygodnia przegrala wszystkie trofea w tym sezonie czy jednak wygraja lige z Bayernem?
Psychologiczna przewaga Bayernu ogromna teraz i mecz w Monachium przed nami
Swoja droga alez BVB brakuje Reusa
0
@mekston Bayern wygra lige
0
@mekston I paco w formie, bvb jest jakieś bezzebne ostatnio, przewaga stopniala do 3 pkt tylko, ehh, nie wiem co z nimi jest nie tak, rozumiem brak reusa, ale ludzie
8
@mekston Borussia to klub, który lubi zesrać się metr przed kiblem.
1
@Chwytliwy Brak Piszczka, Alcacera jak widac tez kosztowne- a jednak ich lawka nie az tak dobra jak Bayernu
0
@mekston A bo ja wiem, Bayern ma nie wiele lepsza, bo Davies to żadna alternatywa, równa jak Brunn larsen w bvb, czy w obronie boateng tylko jako jedyny zmiennik do środka obrony gdzie w bvb masz zagadou czy diallo bądź zdrowego akanjiego, w napadzie to samo, brak zmiennika. Ta rywalizacja w tym sezonie to rywalizacja słabego ze słabym, bo obie ekipy są dziwne i tracą punkty wtedy gdy nie powinny tracic. Ale trudno, mam nadzieje że już tak się nie stanie
0
@Chwytliwy Jednak ma lepsza mimo wszystko - jednak Muller czy Ribery z lawki to nieco lepsze opcje. Sancho nie ma
Takiego zmiennika
W srodku pola tez nieco wiecej bogactwa - Thiago, Javi Martinez (zarowno opcja w pomocy jak obronie), Goretzka, James (jednak tutaj Reus nie ma dobrego zmiennika), do tego Coman, Tolisso i Gnabry - wiecej opcji
0
@mekston Tyle że Thiago, Leon czy James to raczej podstawowi zawodnicy, a javi to podobny zmiennik co jednak dahoud. Dortmund przespal zimę, absolutnie nie wiem dlaczego pozbyto się kagawy który mógłby coś jeszcze dać i dlaczego kogoś nie kupili, potem dziwią się czemu tak krucho
0
@Chwytliwy Mimo wszystko uwazam ze zmiennicy Bayernu sa lepsi - nie jest tez jasne czy James / Leon beda geac razem czy jednak jeden nie bedzie zmiennikiem w tym ukladzie.
Wiem ze z Augsburgiem tak zagrali ale James czesto wchodzi z lawki
0
@mekston Sa lepsi, ale nie dużo, to jakiś odległy lvl nie jest tak czy siak, a James różnie ma za kovaca, raz gra, raz nie
1
@Chwytliwy Dlatego moze wlasnie roznica pkt nie jest duza w tym sezonie.
Aczkolwiek jak Bayern mial problemy z kontuzjami to tez sobie radzil srednio / slabo (jednak lepiej niz teraz BVB)