- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1457 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1457 Culés
0
Kilka osób ma odejść w najbliższym czasie z WWE i dobrze według mnie, bo to jak prowadzi papa Vince tą federację i poczynania CT co wyrabiają, to znieważają fanów, potrafiąc nawet zepsuć walkę Styles vs Bryan.
0
@negreanu Nawet jak odejdą to WWE nie upadnie. Imperium Vincenta jest i będzie potęgą.
0
@Kajtek77 Niestety w tym jest problem, że są tak mocni i przez to jakość jest nie za najlepsza. Chciałbym by to się zmieniło, no ale...
0
@negreanu Jest przesyt produktu i tyle. Widza nie zadowolisz do końca.
0
@Kajtek77 Według mnie to nie wiedzą sami, jak do końca prowadzić programy, bo często powtarzają się w kółko podobne zestawienia chociażby. Za dużo osób pościągali, po części by nie poszli gdzie indziej.
0
@negreanu Itami akurat dawno powinien odejść, i właściwie to zrobił, Dean też raczej out, zapewne kolejny jest w kolejce English, a kolejny jeszcze TJP
Typowa czystka WWE, nic wielkiego, myślę że odejdzie jeszcze taki Mojo niedługo i Rusev
0
@negreanu Zawodników jest sporo, to prawda. Niedługo Smack Down będzie na FOX-ie a sama stacja chce aby wyglądało to jak NXT. Będzie dobrze.
0
@Chwytliwy No i jeszcze pewnie Nakamura i ktoś jeszcze by zwolnić miejsca dla innych osób, jak chociażby z NXT, choć z drugiej strony martwię się, że mogą również przepaść. Ciężko momentami się ogląda produkt Vince'a niestety, mam nadzieję, że chociażby najbliższy mecz o pas WWE w komorze eliminacyjnej, bo skład jest ciekawy
0
@Kajtek77 Liczę na to, że właśnie dzięki temu FOX będzie lepsza sytuacja z SD, bo tak jak piszesz, oni chcą dobrych, widowiskowych walk, a niżeli jakiś segmentów.
0
@negreanu Akurat Rumble było cudowne, serio, dla mnie świetna gala, i rozwiązanie z pasem WWE mimo że walka był do kitu dla mnie ok, a Daniel to cudowny heel, jak Jericho
A co do Nakamury, on nie odejdzie, a jeśli tak to się zdziwię, za Deana przyjdzie black taki, albo EC3 dostanie push, revival takie może odejść, ale zobaczymy, szykuje się tego więcej