- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1480 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1480 Culés
0
Ależ mi się wczoraj Rose na lewej obronie w Totkach podobał. Dzik z techniką. Widziałbym go u nas.
50
@derlysy1979 Rezerwowy silny fizycznie Anglik na lewą obronę w Barcelonie? Co ja czytam..
3
@kamilo0066 Otwórz się na głębsze horyzonty. Czasem nie warto zamykać się w swoim ograniczonym świecie.
1
@derlysy1979 Był już Lucas Digne, błyszczy w Anglii a u nas kopał się po czole. Boczni obrońcy muszą być przede wszystkim szybcy by pracować na całym skrzydle, fizyczny byk do niczego nie jest nam potrzebny na tej pozycji
0
@derlysy1979 Ale to prawda, Rose niczym się szczególnie nie wyróżnia oprócz fizycznosci, nam potrzeba innych zawodników
0
@Chwytliwy nie wiem czy oglądałeś wczorajszy mecz, ale oprócz fizyczności jest mega szybki a trzy żółte kartki na nim złapane to efekt technicznych jazd jakie urządzał graczom Chelsea. Proponuje obejrzeć skrót meczu a później się komentarzem ustosunkować.
0
@dawidw4 Obejrzyj skrót to zobaczysz jak jest szybki.
0
@derlysy1979 Po prostu uważam, że jest za cienki na Barcelonę. W dodatku o rok młodszy od Alby. Andre Gomes w Valenci, teraz w Evertonie również kręci rywalami. Szkoda, że u nas był kręcony przez każdego.
0
@dawidw4 No ok każdy ma swoje zdanie. Mi wczoraj zaimponował w tym meczu.
2
@derlysy1979 Jeden mecz Ci wystarcza na ocenę przydatności?
0
@derlysy1979 Nie muszę, bo znam go z innych meczów, oprócz szybkości i fizycznosci niczym się wielkim nie wyróżniał, słaby w grze na klepke, ogranicza się do dosrodkowan, taki zwykły prawy obrońca w pl
0
@Chwytliwy Faktycznie go znasz :) to lewy obrońca ;)
0
@MarioVeB! A gdzie napisałem że jeden? Wskaż bo może mam problem ze wzrokiem to bym się do okulisty wybrał.
0
@derlysy1979 Oj literówka, zdarza się, poprawiłbym ale już minął czas poprawy
0
@Chwytliwy Luz. Tak jak mówię. Mi się grajek podoba. Wam nie musi ;)