- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1580 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
GreenNinja55555
18
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Lanosss
13
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1580 Culés
6
Jeśli faktycznie Frenkie miałby do nas nie dołączyć, to moim zdaniem świetną alternatywą byłbym Rodri. Rozgrywa kolejny świetny sezon w La Lidze, a zbyt wiele się o nim nie mówi. Świetny piłkarz, który mógłby zastąpić Busquetsa. Odnośnie klauzuli wykupu niektórzy podają, że wynosi 70 mln, a inni, że 100 mln.
Ogólnie teraz tych plotek na temat Frenkiego jest mnóstwo, więc lepiej po prostu zaczekać, bo media zbliżone do Ajaxu podają, że Holender nie podjął jeszcze decyzji.
1
@ViscaBarca123 Rodri powinien być głównym celem, a nie tylko alternatywą. On najbardziej pod względem gry, przypomina Busiego w formie.
2
@Veb1233 To fakt. Sezon temu miał bardzo podobne liczby w lidze do Busquetsa. W niewielu liczbach odstawał. W niektórych nawet przeważył.
0
@ViscaBarca123 A dlaczego miałby nie przyjść? Tak grającego Busquetsa by szybko wygryzł.
0
@ViscaBarca123 Szkoda, że wtedy o niego nie powalczyliśmy. Był do kupienia za śmieszne pieniądze.
0
@Veb1233 20 milionów to byłyby grosze. Nawet się nim interesowaliśmy i były informacje, że mamy po niego ruszyć, ale skończył za kilka dni w Madrycie.
0
@ViscaBarca123 Busquets od 2 lat gra średnio żeby nie powiedzieć słabo więc mieć lepsze stary od niego to nie jest jakaś wielka sztuka. Bez dwóch zdań Frenkie ma w sobie coś wybitnego i jest niezwykle uniwersalny w pomocy.
0
@daniel32778 Hmm, bo PSG też proponuje świetne warunki? Barcelona nie jest jedyną opcją.
2
@Granto Pod względem wszechstronności Frenkie wygrywa. Zagra na każdej pozycji w pomocy, do tego też na środku obrony. Wciąż mam nadzieję na jego transfer.
0
@ViscaBarca123 Czasami jednak lepiej kupic zawodnika ktory zdecydowanie zajmie jedno miejsce w pomocy i bedzie na nim rzadzil niz wszechstronnego ale ktory np na DMie bedzie zwyczajnie slabszy.
0
@ViscaBarca123 Podobno odrzucił opcje przyjścia do Paryża, ale nie wiem ile w tym prawdy.