- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1195 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
gumaz
0
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1195 Culés
0
Panowie mam takie pytanie, zaopatrzyłem się ostatnio w nowe TV i na Smart jest aplikacja Eleven Sport, tyle że rejestrację trzeba przeprowadzić na PC i tutaj mam problem, bo płatności można dokonać wyłącznie poprzez podanie danych karty płatniczej/debetowej typu Visa/MasterCard/AmericanExpress lub poprzez Paypol i właśnie moje pytanie dotyczy tej drugiej opcji, na czym to polega dokładnie? z tego co czytałem to zakładam konto na PayPol, ze swojego konta bankowego robię przelew na PayPol i stamtąd dopiero płacę za Eleven, ale czemu jak wybieram opcję Utwórz Konto PayPol to wyskakuje coś takiego? ogarnia ktoś?
https://zapodaj.net/images/8561118fd0bf5.png
0
@MesQueUnClub_87 Do PayPala i tak musisz dodać swoją kartę kredytową żeby móc w pełni korzystać z serwisu więc to jedno i to samo. PayPal przydaje się na zagraniczne stronki gdzie jest to czasem jedyna metoda płatności.
0
@kuz Ehh dzięki, ale w ogóle chore, że nie mogę po ludzku zwykłym przelewem zapłacić za to Eleven.
0
@MesQueUnClub_87 A nie masz karty po prostu czy się boisz dodawać?
0
@kuz No przyznam, że nie podoba mi się podawanie danych karty itd, ale i też jej nie mam właśnie, chyba na prośbę w banku mogę dostać taką debetówkę, ale do tej pory załatwiałem wszystko poprzez przelewy.
0
@MesQueUnClub_87 Załatw sobie taką kartę, nie ma się czego obawiać, to mit, że ktoś akurat będzie chciał Cię okraść (no chyba, że ją zgubisz i ktoś będzie zbliżeniowo płacił, ale w sekundę blokujesz przez apkę w telefonie i po problemie.) Taka karta dużo ułatwia. Ogólnie płacę BLIKiem ale tam gdzie się nie da podaje śmiało kartę i od 6 lat nic się złego nie stało, więc nie ma się totalnie czego obawiać. EVELEN mam ze skelpu GOOGLE PLAY, mam tam podaną kartę debetową i co miesiąc automatycznie ściągają 13zł za subskrypcję, bez nerwów, nic nie muszę robić, zawsze mogę oglądać.
0
@kuz Może się teraz trochę zbłaźnię, ale to nie jest przypadkiem ta karta, którą wyciągam hajs z bankomatu? xD
0
@MesQueUnClub_87 Spokojnie PayPal jest bezpieczny
0
@MesQueUnClub_87 Dokładnie taka. :)