- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1520 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1520 Culés
8
Dziennikarz: "Messi i Suárez zdobyli łącznie 25 bramek w samej lidze. Co sądzisz..."
Piqué: "...ze mną - 28 (śmiech)."
_________________________________
Reporter: "Messi and Suárez scored 25 goals between them in the league. What do you think..."
Piqué: "...with me - 28 (laughs)."
@Mateusz Jągowski
To ci śmieszek :D
24
@Slawek1999 Dobrze, że na angielski przetłumaczyłeś bo nie każdy po polsku by zrozumiał choć to poziom podstawówki :D
24
@bixmix On nie tłumaczył, po prostu wrzucił wypowiedź pana Jągowskiego
1
@Bykunn Naprawdę ?!
5
@bixmix To po co zwracasz mu uwagę? Przyznaj że nie zajarzyles po prostu.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Krystian1899 Gdzie miałem nie zajrzeć ? :D O co Ci chodzi gościu ? :D
Dla mnie to po prostu śmiesznie wygląda, że jest po polsku normalnie wypowiedź przytoczona, a niżej po angielsku to samo i wygląda tak jakby nie każdy znał polski język tutaj, a angielski już tak :D
1
@Krystian1899 Ironia, ziomuś.. Ty nie załapałeś
1
@Pedeudo Dokładnie :D Gość jeszcze mi pisze, żebym się przyznał haha :D
2
@bixmix No ale to nie była wypowiedź pisana na to forum... Tak trudno to zrozumieć? Gość pisał dla ludzi, którzy go obserwują na twitterze i z szacunku do obcokrajowców, swoją wypowiedź przetłumaczył na angielski... A kolega Slawek tylko kliknął kopiuj/wklej i to wrzucił na nasze forum.
No czego tu kurde można nie rozumieć
1
@Bykunn ... Kolejny.. Czy tak trudno myśleć przy czytaniu?
Nie każdy pisze zawsze poważnie z kijem w pupie. Naucz się dystansu
0
@Bykunn Ale ja przecież wszystko rozumiem, to Ty i kolega Krystian1899 nie wszystko rozumiecie :D Myślisz, że ja uważam, że użytkownik Slawek1999 sam przetłumaczył tekst na angielski ? :D Przecież to wiadomo, że skopiowane.
0
@bixmix Kurde gościu, kopiuj - wklej działa na zasadzie, że cały tekst kopiuje i wkleja w dane miejsce. Myśle ze o tym wiesz, dlatego po co piszesz do niego z tym sarkazmem, o tym ze dobrze ze to przetłumaczył....
0
@bixmix Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawe ale mamy tutaj tez starszych czytelników ktorzy nie mieli angielskiego w szkole ;)