- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1187 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
gumaz
0
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1187 Culés
0
Tymoteusz Klupś z Lecha 2000 rocznik dzisiaj bramka i asysta a Wy młodzi chłopcy zaraz będziecie krytykować Valverde Rakitica Suareza. Czy nie warto było chociaż spróbować zostać piłkarzem? Nawet w tej jak to się mówi Ekstraklapie sobie pograć na luzaczku.
11
@Janiama XD Gościu co Ty gadasz w ogóle, na jakim Ty świecie źyjesz XDD
0
@joloskyy W Polsce, dlatego to pisze bo łatwo krytykować a w życiu nic nie zrobić. Stwierdzam fakty które można właśnie sprawdzić
0
@joloskyy Przecież prawde pisze
0
@Janiama Nie warto było spróbować wyuczenia się poważnego zawodu na całe życie? Już oczywiście abstrahując od tego, że do zostania piłkarzem trzeba furę szczęścia i innych wielu od siebie niezależnych czynników
0
@Janiama Mistrzu, ale większość ekspertów to w piłce co najwyżej za trampkarza grała... :D
i nie mówię tu o polskich "ekspertach"
1
@joloskyy Nie prawda, by zostać pilkarzem trzeba przed wszystkim chcieć. Mocno pracować i mieć choć trochę talentu. Wiem o tym doskonale bo tak robiłem. Zero papierosów zero alkoholu i imprez po prostu pasja i miłość do sportu. To wszystko naprawdę, zwłaszcza jak się śmiejecie z Polskich piłkarzy to myślę że każdy gdyby chciał mógłby nim zostać.
0
@Pedeudo Ale występują ci eksperci w mediach pod swoim nazwiskiem a nie anonimowo i napier...c na wszystkich i wszystko. Tego nienawidzę i zawsze z tym walczę a mistrzem nigdy nie byłem i nie będę.
1
@joloskyy Szczęścia? Raczej umiejętności i samozaparcia. Tyle i az tyle.
2
@Jakdxb Tak. Szczęście też. Np. przy kontuzjach, tu już dużą rolę grają geny, więc jak ktoś odpuścił szkołę i chciał zostać piłkarzem, dobrze mu szło i nagle w jakimś wieku doznaje poważnej kontuzji która nie pozwala mu na granie to sorki, ale lekko jest ten koleś w d*pie.
Nie wszystko zależy od talentu i pracy nad sobą.