- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1584 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1584 Culés
2
Najlepszym siatkarzem roku 2018 został Bartosz Kurek. Sezon miał fatalny praktycznie stracony przez kontuzje. Wrócił w ostatniej chwili i dopiero od meczu z Serbią zaczął grac fantastycznie. Potem przyszedł półfinał z USA i finał z Brazylią które to spotkania Kurek zagrał doskonale. Czyli nagrodę za cały rok dostał tak naprawdę za trzy świetne mecze. Sprawiedliwie? Moim zdaniem nie bo Leon był najlepszy ale na MŚ go nie było i nie mógł pokazać swojej klasy. Tak tylko pokazuje że nie tylko w piłce nożnej liczy się wynik drużyny na najważniejszej imprezie. Modrić był w tym roku zawodnikiem na którego z przyjemnością się patrzyło a na mundialu mi zaimponował nie tyle swoją grą co pracą jaką wykonał na boisku. Naprawdę dawał z siebie wszystko. Czy zasłużenie dostanie nagrodę Złotej Piłki? Nie wiem, gdybym Ja był dziennikarzem który miałby oddać głos to dałbym wygraną Varane na drugim miejscu byłby Modrić a na trzecim jednak Griezmann i naprawdę chociaż Messi jest najlepszy a Ronaldo jest drugi najlepszy to jakoś głupio by mi było ich wstawić do trójki w roku gdzie była najważniejsza impreza roku. Zwłaszcza że patrząc na nazwiska i Argentyna ale i Portugalia słabszej drużyny od Chorwacji nie miała.
3
@Janiama No to wsadziłeś kij w mrowisko ;)
1
@Odesseiron Ja to zawsze ale piszę to co czuje.
0
@Janiama To jest złota piłka dla najlepszego piłkarza a nie najbardziej utytulowanego.
0
@lukaszsadowski Każda nagroda jest dla najlepszego. Jak jest plebiscyt Przeglądu Sportowego to też dla najlepszego sportowca ale jednak patrzy się na osiągnięcia. W piłce nożnej są według hierarchii Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Europy LM itd. Messi z Argentyną odpadł w 1/8 MŚ zdobył jedną bramkę na turnieju i z Barceloną w 1/4 LM gdzie w meczu (Roma) który był mega ważny całkowicie zawiódł.