- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1207 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
25 odpowiedzi
luna666moon
2
Jezus Maria, jaki płacz jest dzieci w sieci że Messi to ma łatwych rywali w drabince, a... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1207 Culés
29
- Sergio Busquets: "Dembélé jest bardzo młodym chłopcem i musi się dostosować, zarówno w życiu osobistym, jak i w piłce nożnej, co z pewnością bardzo nam pomoże." [RAC1]
Obstawiam, że na pewno ktoś z nim pogadał o tym, żeby przestrzegał zasad, a wtedy zysk na tym on i zespół.
1
@BarcaInfo Oby wreszcie zaczął się zachowywać odpowiedzialnie, bo taki talent szkoda stracić. :) Dzisiaj świetna zmiana.
3
@BarcaInfo Jak zobaczyłem wczoraj że Dembele wrzucił na Instagrama zdjęcia z treningu po dłuższym czasie (chyba ponad miesiąc już) pokazujące dobrą atmosferę, to coś mi sie zaświeciło że może wraca na dobre tory :)
0
@Striker Musi wrócić. Gra w Barcelonie to jak wygrać na loterii i chyba ktoś mu uświadomił, że albo się ogarnie, albo jego marzenie o grze w Barcelonie może się zakończyć. Lubię go i chcę, żeby osiągnął sukces, ale sam przyznasz, że irytuje jego zachowanie i mam nadzieję, że teraz będzie coraz lepiej. :)
1
@BarcaInfo Byłem jego wielkim fanem do niedawna, ostatnie sytuacje mocno zmieniły moje zdanie o nim (i nie ma znaczenia czy większość to był wymysł pismaków, dał swoim zachowaniem wystarczająco pretekstów). Ale to nie oznacza że nagle zostałem hejterem, jestem neutralny co do niego. Życzę mu jak najlepiej, ale mam już dużo większe wątpliwości niż wcześniej. Chociaż nie wierzę, że takie 'osobistości' jak Busi, Messi, Pique nie będą w stanie przemówić mu do rozumu.