- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
8
Alena w dzisiejszym meczu:
28
@ViscaBarca123 Nic specjalnego :/
11
@messix7 To ruszenie z piłką, przyspieszenie na pierwszych metrach i uniknięcie wślizgu moim zdaniem godne uwagi. Uważam, że wcale, to takie łatwe nie było. Warto dodać, że dzisiaj takich rajdów miał co najmniej z 5. :)
1
@ViscaBarca123 Na orliku dzisiaj nie takie rzeczy robiłem.
15
@messix7 http://gph.is/1fVw7ug
4
@ViscaBarca123 Człowieku, taką ruletkę dzisiaj pyknąłem, potem siateczka i przy słupeczku, po ziemi brameczka.
3
@ViscaBarca123 Nie no, naprawdę w tym nie ma nic niezwykłego xd
6
@messix7 messix7, wstawaj, zesrałeś się. :D
4
@PatrychoO Ja nigdzie nie napisałem, że to coś niezwykłego. Po prostu ładnie ruszył z akcją. I tyle. :D
2
@ViscaBarca123 No już bez przesady, niezłe ruszenie z piłką, ale z drugiej strony ten przeciwnik był cholernie spóźniony i nie był raczej trudny do minięcia.
4
@ViscaBarca123 Niby nie napisałeś, ale już samym wklejeniem akurat tego, dałeś do zrozumienia, że uważasz to za coś ponadprzeciętnego :p
2
@PatrychoO Po prostu uważałem, że warto będzie spojrzeć na tę akcję. Mimo że nic w niej ponadprzeciętnego nie ma, to po prostu wkleiłem.
0
@ViscaBarca123 To wcale takie proste nie jest, trzeba wyczuc moment, gdy rywal wykonuje ruch I wtedy lekko puscic pilke I ruszyc. Rowniez pamietajmy, ze nie mozesz sobie puscic tej pilki za mocno, bo inaczej mozesz zepsuc akcje.
0
@Rewolucja123 Ale akurat taki nawyk ma raczej większość ofensywnych piłkarzy i to nawet w niższych ligach.