- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1547 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1547 Culés
11
Pewnie mnie shejtujecie, ale trudno. Wcale mi nie jest szkoda, że Radwańska skończyła karierę. Nie wygrała Wielkiego Szlema, i tak długo była w TOP10 jak na swoje wyniki. A całkowicie mnie wkurzyła na igrzyskach olimpijskich, bodajże w Londynie, gdzie w ogóle nie zależało jej na wyniku i chciała jak najszybciej odpaść. Według mnie zakończenie kariery to żadna strata.
A teraz hejt start.
15
@ViscaIniesta A mnie to lotto.... nie oglądam tenisa
1
@ViscaIniesta Chciałem napisać to samo. Dziękuję za to, że mnie wyręczyłeś. Mogę się tylko pod tym podpisać :)
0
@Odesseiron Ja od czasu do czasu obejrzę, Radwańskiej nie lubię właśnie tym bardziej, że jest Polką, tak dużo mówi o swoim przywiązaniu do kraju itp a jak przyszło reprezentować kraj na IO to miała kompletnie wywalone na wynik.
0
@ViscaIniesta Generalnie mam podobne odczucia, ale myślę, że to i tak za mocne słowa. Jednak nie raz odnosiła sukcesy i była wielką sportsmenką w PL.
0
@ViscaIniesta Można ją lubić badz nie ale tylko dzięki niej polski kobiecy tenis trzymał jakiś poziom przez ostatnie lata. Szacunek za to jej się należy. Również za to że mimo swoich niezbyt wysokich warunków fizycznych potrafiła się przez lata obronić sprytną i mądrą grą.
To ze tenisisci nie biorą IO nadzbyt poważnie pokazały także ostatnie w Rio gdzie wśród mężczyzn jak i kobiet polała się cała masa wycofan i to wśród zawodników z top20. Tak to już tenis wyglada na IO. Nie oceniam tego. Ich sprawa. Ale kariera Agnieszki była całkiem dobra. Poza tym brakujacym szlemem wygrała wszystkie ważne rangi turniejów. W tym sezonie widać jak na dłoni ze jak jej nie ma to nie ma tenisa polskiego w singlu.
Oby ta Świątek poszła w jej ślady i oby nie skończyło się tylko na dobrze zapowiadającym się talencie bo takich tenis już widział całą masę.