- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1340 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1340 Culés
46
Bojan:
„W piłce młodzieżowej czułem zazdrość, ale to na mnie nie wpływało. Myślałem, że w seniorskiej piłce będzie inaczej. Wszyscy mi mówili, że muszę być większym skurwysynem. Po latach zrozumiałem, o co chodzi, ale nigdy nie mogłem taki być.
W Barcy strzelałem dużo goli, przyklejono mi łatkę nowego Messiego. Nie spełnisz oczekiwań, jesteś przegranym, frajerem. Ja grałem w najlepszej Barcy w historii, Milanie, Ajaksie, Romie, strzelałem gole... Jestem niespełnionym talentem? Ile osób marzy o takiej karierze?
Mówię po angielsku, hiszpańsku, włosku, katalońsku… To że używam czterech języków ma dla mnie większe znaczenie niż to, że mógłbym zdobyć pięć trofeów więcej. Wielokrotnie upadałem, ale zawsze szedłem dalej. Nawet w chu*owe dni. To mój sukces.
Wiem, że wiele osób nie umie tego zrozumieć, ale mieszkam sam. Z moją partnerką jesteśmy razem od lat, ale naszym priorytetem były nasze kariery (partnerka Bojana jest inżynierem). Nie chciałbym, aby ciągle jeździła za mną, bo zależy mi, by czuła się spełniona. '' [Krecidlo]
0
@BarcaInfo To piłkarze uważają takiego wulgarnego języka? Niepojęte
6
@Socjopata Powiem Ci więcej tylko nie spadnij z krzesełka... Laski srają:o
5
@karci0 Podobno tylko te brzydkie
1
@BarcaInfo Za użycie słowa skurw**** dostałem bana :D
1
@BarcaInfo Mówiąc szczerze to ja tam nigdy u niego talentu jakiegoś nie widziałem. Co najwyżej na drużynę ze środka tabeli , zdecydowanie z nim przesadzali tak jak z Deulofeu. Prawdziwymi diamentami to byli Thiago czy Giovani dos Santos - Ci to mieli technikę i klej w nodze z tym że jeden skończył lepiej a o drugim świat zapomniał...