- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1602 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1602 Culés
0
Jak ocenicie grę Arthura we wczorajszym meczu w skali 1-10?
Edit: Jaką Artek ma klauzulę wykupu? Mam nadzieję, że sporą ;)
1
@marcin000019 Mocne 8, byłoby wyżej ale miał dwie groźne straty blisko naszego pola karnego w drugiej połowie
0
@marcin000019 8
0
@marcin000019 Sporą sporą, 400 milionów euro ;)
0
@marcin000019 Z tego co pamiętam to pisano tu na stronie o 400 milionach w klauzuli, ale mogę się mylić. Mocne 8, były straty ale ogólnie super się go oglądało, no i może brakuje czasami zdecydowania, odwagi w grze do przodu, ma czasami opcje zagrania piłki za obrońców i się wstrzymuje.
0
@marcin000019 Nota 7. Fakt, facet nieźle utrzymuje się przy piłce, ale zaliczył dwie katastrofalne straty. Do przodu zaczął grać dopiero po tych dwóch stratach, do tego czasu bardzo zachowawczo ale jego gra i tak mogła się podobać.
0
@marcin000019 7
0
@Danger204 Racja że brakuje zdecydowania ale dlatego że to tak na prawdę malolacik któremu świat odwrócił się do góry nogami. Ma zaledwie 22 lata i jeszcze rok temu grał w brazylijskiej lidze dziś gra w Lidze Mistrzów gdzie na boisku są ekipy co łącznie zdobyły 8 LM. I tak już prezentuje wspaniala grę, strach pomyśleć co będzie za 2-3 lata jak się ogra. Przypomnijmy że Xavi którego znamy z najlepszych lat to gość który zaczął tak grać dopiero od Euro 2008 i sezonu 08/09 wcześniej jak najbardziej był czołowym hiszpańskim pomocnikiem czy wygrał LM 05/06 ale każdy wie że to było jego 50% tego co pokazywał po przyjściu Pepa.