- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 961 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 961 Culés
2
Douglas Costa zachował się skandalicznie. Oplucie Federico Di Francesco jest czynem haniebnym i absolutnie nieakceptowalnym. Nie ma żadnego znaczenia, że rywal go prowokował, stosując najpodlejsze słowa.
Kiedyś rozmawialiśmy na temat "trash talkingu" z wybitnym reprezentantem Polski. Zapytaliśmy go o język nienawiści na boisku. Odpowiedział, że padał jego ofiarą wielokrotnie, ale nigdy nie stracił kontroli nad sobą , bo to jedna ze składowych twojego profesjonalizmu. Jako zawodowiec nie możesz pozwolić sobie na wykluczenie z tak błahego powodu jak czyjeś słowa.
Są różne drogi rewanżu. Najlepszą bez wątpienia - kolejna dobra interwencja, gol, asysta, poprowadzenie drużyny do zwycięstwa. Michał Żewłakow podczas jednego z meczów w Belgii był prowokowany przez Branko Strupara. Rywal w końcu go opluł. Polak zaczekał więc do końca meczu i w prowadzącym do szatni tunelu zrewanżował mu się ciosem w twarz. Nokaut był brutalny. Strupar padł na posadzkę.
Nie pochwalamy, ale pokazujemy, że dla Polaka boisko było świętością.
Jeśli chcecie zobaczyć wzajemną nienawiść i prowokacje, które kończą się przybiciem piątki, to obejrzyjcie kultowy filmik z derbów Madrytu. Wojnę wypowiedzieli sobie Diego Costa i Pepe. Wyzywali się, obrażali, stosowali wulgarne słowa, by po ostatnim gwizdku sędziego powiedzieć: to futbol, nie ma problemu.
2AngryMen: Święcicki & Kapica
1
@Adamski69 Nie żeby coś, ale kilka razy Costa "zaflukał" Pepe'go :D I na końću filmiku też - gil na rękę i cyk liść przyjacielski dla Pepe :D
0
@puyol_presidend5 i jestem ciekaw,co by zrobili na tej stronie niektorzy,jakby Ramos czy Pepe tsk zrobili np. Pique ;D