- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1568 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Arden
7
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1568 Culés
1
Podobno sołtys Madery i wikariusz tamtejszej parafii, też nie mogą pogodzić się z tym, że Ronaldo nie dostał nagrody...
1
@Kapitan hawk 99% Twoich komentarzy dotyczy Cristiano. Czyżby kryptofan, maskujący się pod przykrywką ironicznych docinek z obawy przed LaRamblowym linczem? Nie bój się, daję Ci przykład. Mnie takowy lincz tutaj nie spotkał. ;p
10
@Junngeas Na tym portalu napisałem 12372 komentarzy. 99% stanowi zatem 12248 komentarzy. Co za tym idzie - tylko 124 komentarze musiałbym napisać nie na temat foszastego Portugalczyka. W ciągu max. 5 minut można dwowieść zatem, że kłamiesz na mój temat. Kryptofanem nie jestem, ale jak widać po raz kolejny - lepem na HD już tak :D
0
@Kapitan hawk Nie kłamię, tylko się pomyliłem i to w najmniej istotnej kwestii. Lep, który ciągnie do much? Pamiętam Twój nick na " fioletowej ", chyba, że ktoś zrobił fejk-konto na Twoją cześć, wtedy wybacz za kolejną pomyłkę. Jakbym ja nie szanował większości Cúles i nazywałbym ich VŁ, to bym się tutaj nie logował. Bez ofensywki. ;)
0
@Junngeas No to skoro sie pomyliłeś, to teraz sprostuj i podaj konkretna liczbe :) zeby być bardziej wiarygodny. tak, na fioletowej mam 38 kont :D
0
@Kapitan hawk Nie jestem w stanie, fakt, przepraszam za to. Ale sądzę, że po prostu większość. To 99% rzuciłem trochę zbyt pochopnie. Wybacz. ;p
0
@Kapitan hawk Niemniej jednak nie wiem, czym zasłużyłem sobie na miano HD. ;d
0
@Junngeas Większość to w tym wypadku - 6187 komentarzy. Zajmie mi to dużo czasu, ale jestem pewien, że i również w tym przypadku się "mylisz" dlatego proponuję zakończyć dyskusję :)
0
@Kapitan hawk No ja już dyskusję zakończyłem poprzednim komentarzem i przeprosiłem, halo.