- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1808 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
149
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1808 Culés
4
Dziennikarze "Bild" wątpią w szczerość Roberta Lewandowskiego. Niemcy sądzą, że Polak powiedział to, co musiał, a nie to, co chciał.
9
@czosnekfcb Nie no co oni xD
1
@czosnekfcb Bo to jest oczywiste. Nie wiem w ogóle gdzie ludzie mają problem, po latach w Niemczech chciał spróbować czegoś nowego, próbował doprowadzić do transferu, ale że nikt się nie zgodził itd, to postanowił najnormalniej w świecie zostać, w Bayernie gdzie przecież też ma bardzo dobrze.
0
@czosnekfcb Kurde, sa madrzejsi niz przypuszczalem :D
2
@czosnekfcb Co Robert chciał powiedzieć to już to zrobił a teraz to niech się cieszą że nie zachował się jak Dembele i normalnie trenuje a nie gra w chu..
0
@Janiama Bayern by sie nie cackal z nim, do rezerw i tyle... Dembele w Bayernie sobie by tak nie cwaniakowal. Bayern byloby stac zeby go nie sprzedawac (oczywiscie mowa o Dembele), a Borussia chciala chociaz za niego dostac jakas kase.
2
@xNF Taki jesteś pewny? A Ja myślę że Robert jest świadomym człowiekiem i wie na co może sobie pozwolić a co będzie źle wyglądać. Pamiętaj że mówimy o wielkiej firmie której też zależy na wynikach zarówno sportowych jak i finansowych.
0
@Janiama Ja tylko nawiazalem do tego co zrobil Dembele. Bylo to szczeniackie zachowanie i gdyby tak zrobil w Barcelonie to wieszano by na nim psy bardziej niz na Neymarze, a ze do Barcelony przychodzil w takich okolicznosciach to juz mu zostalo wybaczone bo przeciez tak bardzo chcial tu przyjsc. Jestem totalnie przeciwny takim szczeniackim zachowaniom.
0
@xNF Ja również