- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1536 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
89 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1536 Culés
1
Ja chce gejmpleeeeej :(
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=110775
1
@macio_944 Obawiam się tej gry pod względem czysto gameplayowym.
Oby to dobrze wyszło.
Z resztą narazie tyle dobrych gier wychodzi, że niech sobie dłubią w spokoju, jest w co grać.
0
@BlauGrana1404 Ja mam pełne zaufanie do Redów. Myślę, że gra będzie 10/10, co zresztą mówili ludzie widzący gameplay. Mam nadzieje, że niedługo upublicznią to co pokazali na E3.
0
@macio_944 No właśnie widząc gameplay recenzenci mieli obawy co do modelu strzelania. O resztę się nie martwie.
0
@macio_944 Kosmiczne wymagania ma ta gra,nie dla przeciętnego gracza raczej...
0
@Bytom1920 Skąd wiesz jakie wymagania ma ta gra skoro nawet jeszcze fragmentu z rozgrywki nie pokazali? Nawet trudno się domyślać
0
@Bytom1920 Musi działać dobrze na konsolach więc o jakim nieprzeciętnym sprzęcie mowa. Na PC Wiedźmin jest bardzo dobrze zoptymalizowany i myślę że tak samo będzie z Cyberpunkiem
0
@BlauGrana1404 https://www.mobimaniak.pl/286222/cyberpunk-2077-wymagania-sprzetowe/
1
@Bytom1920 Przecież to nie są żadne wymagania, a wiadomo że na pokazie wezmą jak najlepszy dostępny na rynku sprzęt żeby im przed setkami dziennikarzy gra nie chrupnęła. Nie rób ludzi w balona
0
@Bytom1920 Gra jeszcze nie jest nawet zooptymalizowane wiec to logiczne że narazie pokazują ją na jakimś potworze.
Pamietaj że ta gra wychodzi również na konsole ale pomijając nawet ten fakt to produkcja musi być przystosowana również dla troche słabszych komputerów ponieważ w innym przypadku bardoz odbiłoby się to na sprzedaży, zwłaszcza w naszym kraju gdzie nadal konsole nie są aż tak popularne jak na zachodzie.
No i ten "przeciętny" gracz o którym mówisz jak już naprawde nie chce grać na miinimalnych ustawieniach to zamiast kompa za 4-5 tys może sobie kupić konsole za tysiaka i będzię się pewnie bawił równie dobrze.