- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 684 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 684 Culés
0
Jak zagrały nowe transfery? widzę Malcom z brameczką, Arthur też kilka minut dostał? obejrzę skrót potem, narazie jestem w pracy. Może ktoś opisać w kilku słowach? Tylko ktoś zrównoważony bo nie chce mi się czytać o wypozyczaniu całej kadry xd
16
@snoopdegie Arthur moim zdaniem przyzwoicie. Dobry w rozegraniu, zagrał bardzo ładną piłkę do Cucurelli na skrzydło, bardzo wysoka celność podań. Ale też bez większego ryzyka. Występ na plus.
Malcom moim zdaniem zagrał bardzo dobry mecz. Kilka ładnych podań (np. odegranie piętką do Rafinhii), kilka ładnych akcji, sporo kreował, dryblował i w obronie też pomagał.
Lenglet zagrał jak profesor.
5
@snoopdegie Arthur dziś nie grał tak jak z totenhamem ale dobrze grał. Malcom super zagrał piękne zgranie pięta do zawodnika który asystował rafinhi i później strzelił gola.
3
@snoopdegie Lenglet dał się kilka razy objechać jak słup, ale głównie dlatego że łatał kratery po Cucurelli. Jak trzymał się swojej pozycji to elegancko
0
@ViscaBarca123 przy pierwszej bramce Lenglet dał się objechac jak dziecko Kluivertowi, ale pytanie gdzie był wtedy Cucurella, jeśli Hiszpan ma grać tak pasywnie w obronie to chyba wolę jednak Mirande...
0
@Striker Lenglet moim zdaniem popełni tylko jeden błąd. Wystep ogólnie dobry Cucurella tez poprawny tylko nie widzialem w nim inicjatywy w ofensywie, bał sie wchodzic w pole karne i dosrodkowywac.Osobiscie wieksze nadzieje wiąze na tej pozycji z Mirandą
0
@ViscaBarca123 Dzięki panowie za odpowiedzi