- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1561 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
55 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1561 Culés
3
"TVN wściekły na Gessler? Nie są zadowoleni, że promuje konkurencję"
Magda Gessler w promocyjnym spocie nowego sezonu "Orange is the new black" XDD
W sumie dobrze. Dbają o swoje interesy. Ich wybitna, młodzieżowa produkcja "Szkoła" wciąż przez wielu jest stawiana na równi z "13 reasons why" i "Riverdale"
2
@krzychu1526 W "13 reasons why" to chociaż dziewczyna się żyletką pocięła, w "Szkole" to się tną co im pod rękę wpadnie, nawet mydłem :)
1
@krzychu1526 Właśnie oglądam Orange is the new Black i póki co jest bardzo dobrze :D
3
@Bartek22 I Ci nauczyciele którzy stoją za każdym rogiem :)
1
@Criss18Barca Nauczyciel w Szkole wie co zrobisz zanim to zrobisz.
3
@Bartek22 W tej szkole mają układy z lokalnymi władzami. Policja była wzywana tyle razy, że w końcu zostałaby zamknięta.
1
@krzychu1526 Tak swoją drogą to jeszcze nie widziałem tej policji w szkole jak była wzywana.
2
@Criss18Barca Zwykle to wygląda tak, że jakaś gimbusiara oskarża byłego chłopaka o posiadanie narkotyków, podrzuca mu dragi i idzie do dyrektora. Dyrektor mówi "Możesz się jeszcze wycofać", ona że nie i dyrektor dzwoni po gliny. Policjanci jakimś magicznym sposobem podsłuchują dilera w kiblu i sprawa się wyjaśnia. W niektórych odcinkach ktoś z zamieszanych w aferę próbuje się zabić i nie dość, że policja, to jeszcze pogotowie przyjeżdża.
2
@Bartek22 A wtedy poszkodowany trafia do programu Szpital XDD Ostatnio widziałem Policaj jak gościu ukradł motor, bo chciał zaimponować maniurce.