- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1315 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1315 Culés
1
Jak ktoś oglądał sparing Chelsea to bardzo mi się podobało jak gra Hudson-Odoi. Ma chłopak 17 lat, ale zanotował świetną asystę i ogólnie grał bardzo dobrze. Mam nadzieję, że otrzyma już szansę w tym sezonie. Tak jak kolega niżej wspomniał statystki Jorginho, bardzo dobry mecz w jego wykonaniu, Barkley też bardzo pozytywnie no i podobało mi się wejście Abrahama. Ja wiem, że to sparing ze słabszą drużyną, ale widać jak Chelsea będzie próbowała grać pod wodzą Sarriego. :)
1
@student97r "Słabszą drużyną" to gruba przesada. To tak jakby Hamilton miał wsiąść do bolidu i ścigać się z Michałem Wiśniewskim, który siedziałby za sterami Passata.
1
@student97r Czekam z niecierpliwością na kolejne mecze The Blues. Hudson-Odoi jak dostanie zaufanie od Sarriego, to może się naprawdę rozwinąć.
0
@Escobarcelonista Napisałem słabsza drużyna, bo mam szacunek do takich drużyn i nie będę mówił, że są nie wiadomo jak beznadziejni. :)
2
@student97r 99% użytkowników jeszcze przed godziną nie wiedziało o istnieniu takiej drużyny jak Perth Glory, więc o czym my mówimy? Zwykła gierka, by nastolatki z rezerw mogły przebrać się w jednej szatni z bardziej znanymi zawodnikami. A ci z Perth Glory pewnie specjalnie urlopy pobrali, by móc też mieć jakieś przeżycie. Gdybyśmy grali z jakimś FC Nothing i Barcelona wystawiłaby jakiegoś Puiga, który strzeliłby dwa gole, a Gomes zanotował 146 podań w meczu, to też by ludzie pisali, że Valverde znalazł perłę w rezerwach! Gomes odpalił! Ale to będzie sezon! A ci z FC Nothing po dostaniu wpiernicz od nastolatków z trądzikiem, wróciliby na chatę z autografami i wspomnieniami.