- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1738 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1738 Culés
8
Jak to tam mówią w Anglii: it's coming home?
https://pbs.twimg.com/media/Dhhm2tXWsAAv4jq.jpg:large
18
@damianex10 Anglicy są chyba najbardziej zarozumiałymi kibicami :p Życzę im żeby odpadli w półfinale i dalej sobie wmawiali mit o swojej najlepszej lidze świata.
2
@luna666moon Najlepsza czy nie, w ich lidze przynajmniej gra się w piłkę i to na światowym poziomie, podczas gdy u nas gra się w wykopki :P
3
@PJ777 Przecież nie porównuje jej do ekstraklasy...
0
@luna666moon No wiem wiem. Tak napisałem, bo choć faktycznie niektórzy kibice są dość zarozumiali, to w jakimś stopniu to rozumiem. Ligę mają świetną, a sama Anglia to przecież kolebka futbolu. Choć muszę powiedzieć, że akurat przed mundialem to większość Anglików bardzo sceptycznie podchodziła do swojej ekipy na Mistrzostwach. To my szczerze wierzyliśmy w awans nawet do ćwierćfinału, podczas gdy wielu Anglików z którymi rozmawiałem wierzyła maksymalnie w wyjście z grupy. Ironia, co? Teraz są w półfinale i szczerze zupełnie się im nie dziwię.
0
@PJ777 Ja tam nie wierzyłem w nasze wyjście z grupy. Byliśmy bardzo osłabieni, a kluczowi zawodnicy albo nie grali w klubach, albo byli bez formy. Ja nie mówię, że liga nie jest na świetnym poziomie, ale co roku słyszę że w tym roku to oni zdominują ligę mistrzów i jakoś im to nigdy nie wychodzi. Zgodzę się z tym, że jest najbardziej wyrównana, ale to w żaden sposób nie udowadnia że zespoły tam są najlepsze. A sama reprezentacja jest dobra, choć sądzę że jednak faworytami całych mistrzostw jest jednak Francja oraz Belgia.
0
@luna666moon Ja wierzyłem w wyjście z grupy akurat, to byo do zrobienia, ale nie przy tylu będach z każdej strony. Też myślę, że ktoś z pary Francja-Belgia wygra. No a liga angielska to fakt - w Europie się nei liczy w ostatnich latach, chociaż zobaczymy co z czasem pokaże Liverpool Kloppa i City Guardioli.