La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1738 Culés

4

Niesamowite jest to, jak Urugwaj wykorzystuje do maksimum swoje najsilniejsze strony, jednocześnie tuszując spore braki. W ogóle nie mają środka pola, więc praktycznie tam nie rozgrywają piłki. Mają za to świetnych obrońców i napastników, więc głęboko bronią, a potem szybko transportują piłkę do przodu. Do tego dochodzi świetne wybieganie oraz wielka waleczność. A co do Suareza - był krótki okres, w którym uważałem Lewego za 9-kę równą Luisito, ale jednak nigdy nie zblizy się on do poziomu Barcelońskiego cracka. Niestety. Luisa skrytykowali po pierwszym meczu - odpowiedział jak lider, na boisku świetną grą. Z resztą ogólnie w ważnych meczach nie raz dawał wielką przewagę. Lewy w ważnych meczach znika, a potem na konferencji mówi, że w sumie to nie dostawał podań. Dla mnie to nie jest zachowanie lidera. Anyway - mam nadzieję, że Urugwaj formę utrzyma, bo fajnie się ogląda tych zawadiaków.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?